Invitation to practitioners lecture

Posted on 2018-05-07

Wykład otwarty z cyklu „Szczęście to nie przypadek. Kształtowanie umiejętności zawodowych”

Wykład w dniu 10 maja 2018 r. poprowadzi
 
Pan Paweł Zakrzewski
 
Inwestor od 2008 roku, po przeżyciu kataklizmu finansowego na kontrakcie FW40 (GPW), rozpoczął solidną, systematyczną edukację. Wkrótce zaczął odnosić permanentne sukcesy na giełdzie polskiej i amerykańskiej (Nyse/Nasdaq).

Za namową grupy przyjaciół stworzył społeczność i unikalny, autorski Program Rozwoju Inwestora "AmiInwestor", który opiera się o pół-automatyczną analizę komputerową. Obecnie “wepchnięty siłą na scenę” Lider zamkniętej Społeczności Inwestorów, do której dołącza niemal 200 osób rocznie, a jego newsletter dociera do 16,970 osób.

W przeszłości odebrał dość nietuzinkową edukację w trzech obcych językach przypadkowo trafiając na skrajnie zachodni kraniec Europy. Nad brzegiem Atlantyku i zimnego morza Celtyckiego “zadekował się” w prestiżowej, francuskiej ENST École Nationale Supérieure des Télécoms. Niestety niedługo potem, z powodu przeciętnych zdolności został wyrzucony na staż w Buenos Aires i zmuszony do obrony pracy po hiszpańsku. Ostatecznie po zakończonej edukacji rozpoczął pracę w 700-osobowej kalifornijskiej firmie technologicznej z Sillicon Valley "Harmonic", dzięki której pół świata ogląda przekazy wideo. Po 5-latach wrócił do Polski i uwziął się na giełdy światowe.

Do dziś, czyli ponad 10 lat inwestuje, rozwija półautomatyczne narzędzia do analizy i pokazuje innym jak można robić to samo, ale zachowując 100% swojego życia prywatnego i zawodowego. Jest to jego jedyna zawodowa pasja, którą zamierza kontynuować do rozszerzonej emerytury, a z której z powodzeniem utrzymuje siebie, swoją rodzinę, kilku współpracowników, a także ZUS i US...

Prywatnie właściciel kredytu we frankach, który prawie zrujnował jego życie, jednego domu, trading-roomu i przedszkola. Szczęśliwy posiadacz trójki, rozwydrzonych i wiecznie śmiejących się dzieciaków oraz żony, jedynej która jest w stanie wytrzymać z nawiedzonym artystycznie niedoszłym Elonem Muskiem i Santaną w jednej osobie.

W wolnych chwilach udaje się w podróż, aby poznać kolejny język obcy, a w domu lub biurze łapie za gitarę jazzową lub klasyczną czytając nuty i improwizując do upadłego z najgorszego sortu muzykami trójmiejskimi...
 
 
Temat wykładu:
5-cio godzinny tydzień pracy
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, nie tylko osoby zapisane na wykład!
Sala C209, godz. 9.45-11.15