Wyniki konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu rewizji finansowej i audytu im. dr. Zdzisława Fedaka
6 lutego w siedzibie Polskiej Agencji Nadzoru Audytowego (PANA) odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu rewizji finansowej i audytu im. dr. Zdzisława Fedaka.
Z dumą informujemy, że III miejsce w konkursie zajęła mgr Oliwia Frańczak, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego.
Nagrodzona praca pt. „Wpływ kreatywnej rachunkowości na wiarygodność sprawozdań finansowych w kontekście opinii z badania przez biegłych rewidentów” została napisana pod kierunkiem dr Joanny Hartenberger-Liszekna Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.
Tematyka pracy wpisuje się w aktualne i niezwykle istotne zagadnienia związane z jakością sprawozdawczości finansowej, wiarygodnością informacji ekonomicznej oraz rolą biegłego rewidenta w systemie nadzoru nad rynkiem finansowym. Wyróżnienie w konkursie o zasięgu ogólnopolskim potwierdza wysoki poziom badań prowadzonych przez studentów Wydziału Ekonomicznego UG oraz silne kompetencje naukowe w obszarze rachunkowości i audytu.