Rekrutacja na studia anglojęzyczne

Zapraszamy na studia stacjonarne II stopnia w języku angielskim International Business oraz Logistics and Mobility. Rejestracja w IRK trwa do 2 września 2025 r.!

 

Rekrutacja dodatkowa na studia anglojęzyczne na Wydziale Ekonomicznym UG

 

Zapraszamy na studia stacjonarne II stopnia w języku angielskim na kierunkach:
 

  • International Business
  • Logistics and Mobility

Kierunek w języku angielskim „International Business”

Prestiżowy kierunek International Business powstał na bazie doświadczenia unikatowej specjalności prowadzonej na Wydziale Ekonomicznym od 2008 r.

Program studiów łączy w sobie między innymi zagadnienia związane z handlem międzynarodowym, marketingiem, transportem, finansami, globalizacją, relacjami biznesowymi na szczeblu międzynarodowym.

W ramach kierunku IB są również poruszane zagadnienia związane z różnicami kulturowymi w biznesie, co przygotowuje absolwentów do podjęcia pracy w zespołach zróżnicowanych pod względem kulturowym i językowym. Zajęcia prowadzone są w 100% w języku angielskim.

Opis kierunku International Business

Kierunek w języku angielskim „Logistics and Mobility”

Treści programowe zajęć oferowanych w ramach innowacyjnego i praktycznego anglojęzycznego kierunku „Logistics and Mobility” dostarczają wiedzy oraz kształtują umiejętności z zakresu tworzenia koncepcji, oceny możliwości konkurencyjnych przedsiębiorstwa, stosowania metod i narzędzi w celu usprawniania, racjonalizacji, restrukturyzacji i optymalizacji procesów gospodarczych w przedsiębiorstwie ze szczególnym uwzględnieniem procesów logistycznych.

Logo PSML

Stacjonarne studia II stopnia w języku angielskim  Logistics and Mobility prowadzone są pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki.

 

Opis kierunku Logistics and Mobility
 
Ważne terminy dla kandydatów na studia na kierunkach International Business oraz Logistics and Mobility:

Zakończenie rejestracji  2025-09-02
Ogłoszenie listy kandydatów  2025-09-04
Składanie dokumentów do 2025-09-09
Lista przyjętych 2025-09-10

 
ZAPRASZAMY NA WYDZIAŁ EKONOMICZNY! DOŁĄCZ DO NAS!

Kliknij, aby przejść na stronę Internetowej Rekrutacji Kandydatów

DYŻURY WYDZIAŁOWEJ KOMISJI REKRUTACYJNEJ:

Dyżury Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej na Wydziale Ekonomicznym UG
 

Zdjęcie poglądowe

 

View changelog

Submitted on czw., 08/07/2025 - 07:34 by Waldemar Kuczewski Changed on czw., 08/07/2025 - 07:55 by Waldemar Kuczewski