Uchwała Nr 96/13/WEUG

W sprawie powołania zespołu w celu przygotowania wniosków dotyczących czynności przewodu habilitacyjnego w zakresie ekonomii dr Katarzyny Hebel

Uchwała Nr 96/13/WEUG w sprawie powołania zespołu w celu przygotowania wniosków dotyczących czynności przewodu habilitacyjnego w dziedzinie nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii dr Katarzyny Hebel podjęta 11 lipca 2013 r.

Rada Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego działając na podstawie § 13 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 15 stycznia 2004 r. w sprawie szczegółowego trybu przeprowadzania czynności w przewodach doktorskim i habilitacyjnym oraz w postępowaniu o nadanie tytułu profesora (Dz. U. 2004 Nr 15, poz. 128 z dnia 3 lutego 2004 r., tekst jednolity z 7 grudnia 2006 r.) na wniosek dr Katarzyny Hebel powołała zespół w celu przygotowania wniosków dotyczących czynności przewodu habilitacyjnego w dziedzinie nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii w składzie:

  1. prof. zw. dr hab. Olgierd Wyszomirski – przewodniczący,
  2. prof. zw. dr hab. Bohdan Jeliński – członek,
  3. prof. zw. dr hab. Jerzy Kujawa – członek,
  4. prof. zw. dr hab. Krzysztof Szałucki – członek,
  5. prof. UG, dr hab. Teresa Kamińska – członek.

W głosowaniu tajnym, przy obecności 35 osób uprawnionych do głosowania, za uchwałą powiedziały się 34 osoby, 1 osoba głosowała przeciwnie oraz nie było osób „wstrzymujących się” od głosowania.

Dziekan
Prof. UG, dr hab. Krzysztof Dobrowolski

View changelog

Submitted on wt., 02/19/2013 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:07 by Importer Automatyczny