Options Sp. Z o.o. - oferta pracy

Opublikowano 21 kwietnia 2016 roku

Firma Options Sp. Z o.o. z siedzibą w Gdańsku Wrzeszczu,
zajmująca się outsourcingiem usług księgowych oraz kadrowo-płacowych dla firm w Wielkiej Brytanii,

Poszukuje osoby do pracy na Umowę Zlecenie na stanowisku:

Specjalista ds. Weryfikacji Danych

Miejsce pracy: zdalnie z domu
Wymiar czasu pracy: do uzgodnienia, jednak nie mniej niz 20 godzin /tygodniowo
Dni i godziny pracy: dowolne

Opis stanowiska:

  • Osoba na tym stanowisku, będzie zajmowała się weryfikacją dokumentów pod względem poprawności danych oraz przypisaniem ich do odpowiednich kont,
  • Zlecenia i ich terminy wykonania będą ustalane bezpośrednio z Kierownikiem Projektu,

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie przynajmniej średnie z zakresu rachunkowości lub finansów, mile widziane osoby studiujące,
  • Umiejętność samodzielnej pracy,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz terminowość i rzetelność,
  • Dokładność oraz zaangażowanie,
  • Znajomość programu MS Excel,

Oferujemy:

  • Szkolenie przygotowujące w siedzibie firmy,
  • Laptop,
  • Samodzielną pracę w dowolnych dniach oraz godzinach

Wynagrodzenie
Umowa zlecenie: 15 zł brutto/ godzina

Osoby zainteresowane prosimy  o przesłanie CV na adres emailowy:

rekrutacja@options.biz.pl