ACCA Family Meeting w Trójmieście

ACCA Family Meeting kwiecień 2014

ACCA jako współorganizator specjalności Finanse w przedsiębiorstwach daje studentom nie tylko możliwość zdawania egzaminów na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w języku polskim w toku studiów magisterskich, ale i udostępnia szereg innych  możliwości rozwoju.


We wtorek 8 kwietnia studenci Finansów w Przedsiębiorstwach zostali zaproszeni na ACCA Family Meeting. Odbyło się ono w Dworze Oliwskim w Gdańsku. ACCA Family Meeting jest spotkaniem przedstawicieli ACCA ze studentami, absolwentami oraz praktykami.

 

 

Dla naszych studentów przygotowano specjalną sesję pytań i odpowiedzi na temat ACCA. Następnie studenci mogli wziąć udział w interesującym szkoleniu na temat Pozytywnego zarządzania, prowadzonym przez Pana Łukasza Fijałkowskiego. Dodatkowym atutem szkolenia był fakt uzyskania za nie 2 punktów CPD (Continuing Professional Development). W części "networkingowej" uczestnicy spotkania w nieformalnej atmosferze mogli poznać się nawzajem i budować wzajemne relacje.


Nasi studenci otrzymali od przedstawicieli ACCA wiele interesujących materiałów szkoleniowych oraz czasopism na temat finansów.
Natomiast absolwenci kwalifikacji ACCA zaproponowali naszym studentom uczestnictwo w dodatkowych szkoleniach, które rozwiną ich umiejętności i kompetencje w zakresie przedmiotów akredytowanych przez ACCA.


Spotkanie było bardzo interesujące nie tylko z punktu widzenia wartości merytorycznych, rozszerzyło ono bowiem również sieć kontaktów interpersonalnych, co otworzyło przed naszymi studentami nowe możliwości.