VI Edycja OOSL

 

VI Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

 

 

Miło nam poinformować, iż rejestracja do I Etapu VI Edycji OOSL UG rozpocznie się 24 września 2021 r.

Formularz rejestracyjny wraz z informacjami znajdziecie Państwo w menu pod nazwą Zgłoszenia Uczestników.

 

 

 

Uczestnicy Olimpiady! Miło nam zakomunikować, iż sponsorem I i II miejsca tegorocznej Olimpiady Spedycyjno- Logistycznej jest 
Nautiqus Sp. z o.o.

https://nautiqus.pl 

 

 

 

 

Nautiqus jest firmą spedycyjną, która od wielu lat zapewnia wybór najlepszych rozwiązań logistycznych związanych z organizacją międzynarodowego transportu, głównie produktów spożywczych. Firmę tworzy dynamiczny zespół doświadczonych spedytorów, żeglugowców i agentów celnych, dzięki którym Nautiqus jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę w transporcie morskim i lądowym.

 

Działalność firmy Nautiqus ma unikalny charakter na polskim rynku. Spółka w swojej ofercie zapewnia dodatkowo koncesjonowaną obsługę celną na terenie całego kraju. Firma elastycznie dostosowuje się do zmiennych wymagań rynku, inwestując w autorskie rozwiązania informatyczne, których głównym celem jest automatyzacja procesu spedycyjnego oraz jego transparentność. W ramach tego procesu, Nautiqus oferuje swoim klientom platformę internetową, dzięki której mogą monitorować przez cały czas aktualny status transportu swoich przesyłek.

 

Kwalifikacje zawodowe, zaangażowanie w pracę, dobra atmosfera w firmie, przekładają się na wysoki poziom usług i przyjazne relacje z kontrahentami. Dzięki temu Nautiqus stał się ekspertem w realizacji specjalistycznych projektów logistycznych, oferującym profesjonalną obsługę i najwyższą jakość usług dla klientów.

 

 

 

Uczestnicy Olimpiady! Miło nam zakomunikować, iż sponsorem III miejsca oraz dwóch nagród specjalnych "Najlepszy logistyk" i "Najlepszy spedytor" tegorocznej Olimpiady Spedycyjno- Logistycznej jest 
Wydawnictwo TD s.c.

https://tdsc.pl
m.me/WydawnictwoTD 

 

 

 

 

Harmonogram VI Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej 2021/2022