O Olimpiadzie

Komunikat z dnia 14 kwietnia 2020 r.

 

Szanowni Państwo,

 

z przykrością informujemy, że zawody trzeciego stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej w edycji 2019/20, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2020, poz. 530), nie zostaną przeprowadzone.

 

Jednocześnie informujemy, że wszyscy uczestnicy zakwalifikowani do zawodów trzeciego stopnia na podstawie wyników zawodów drugiego stopnia uzyskują tytuł finalisty.

 

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji – mamy nadzieję, że odbędzie się w pełnym wymiarze.

 

 

Komitet Główny Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej 




 

Komunikat z dnia 16 maraca 2020 r.

Lista zakwalifikowanych osób do Finału - IV edycji OOSL

 

Szanowni Państwo,

gratulujemy finalistom i wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji, którzy podjęli wyzwanie. Miło nam ogłosić, że do zawodów finałowych IV Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej zakwalifikowali się następujący uczestnicy zawodów drugiego stopnia (uwaga – certyfikaty finalistów prześlemy do szkół do końca marca. Zawody finałowe planowane są w dniach 3-4 czerwca. W związku z aktualną sytuacją będziemy Państwa informować o istotnych sprawach związanych z realizacją zawodów centralnych. 

 

Uczestnik

Szkoła

Baranowski Dawid

Szczecin_ZSnr8

Behrendt Kacper

Tuchola_ZSLiT

Błaszczyk Nikolas

Krapkowice_ZSZ

Borkowski Jacek

Siedlce_ZSPnr2

Cierpicka Sylwia

Gubin_ZSLiT

Cwojdzińska Dominika

Leszno_ZSE

Dębska Wiktoria

Tychy_ZSnr6

Gierejczyk Kacper

Olsztyn_ZSEH

Gogół Ewelina

OstrowiecŚwiętokrzyski_ZSNnr3

Grabowski Grzegorz

Ostrołęka_ZSZnr1

Grodecka Wiktoria

Namysłów_ZSM

Grudziądz Paweł

Knurów_ZS

Grzywocz Marek

StrzelceOpolskie_CKZiu

Hyłek Norbert

Czarnków_ZS

Jaworski Adam

Koszllin_ZSnr1

Jaworski Dawid

Sanok_ZSnr1

Jeżak Adam

Radom_ZSE

Jóźwik Adrian

Międzychód

Kacprzak Maciej

Opoczno_ZSP

Kaczmarek Aleksandra

Gostyń_ZSZ

Kaźmierczak Krzysztof

Szczecin_ZSnr8

Kluska Bartosz

Grudziądz_ZSET

Kluska Maksymilian

Sanok_ZSnr1

Kocjan Aleksandra

OstrowiecŚwiętokrzyski_ZSNnr3

Kominek Adrian

MińskMazowiecki_ZSE

Konieczny Sebastian

Szczecin_ZSnr8

Kopciowski Mateusz

Zamość_ZSPnr1

Kopiejka Martyna

Szczecin_ZSnr8

Kopyto Nikoletta

Leszno_ZSE

Koszewska Jessica

Leszno_ZSE

Kruszewska Marta

Siedlce_ZSPnr2

Kuczkowski Karol

MińskMazowiecki_ZSE

Kuźmiak Natalia

Gubin_ZSLiT

Kwaśny Adam

Łuków_ZSnr3

Kwiatkowski Piotr

KonstancinJeziorna_ZS

Latoch Piotr

Łuków_ZSnr3

Linde Gabriela

Łuków_ZSnr3

Lorych Zuzanna

Leszno_ZSE

Lubański Kordian

Słupsk_ZSMiL

Łach Dawid

Namysłów_ZSM

Maciejowski Piotr

Bochnia_ZS

Małkus Sara

Pabianice_ZSnr3

Marcinowski Tomasz

Leszno_ZSE

Maryniec Karolina

ZielonaGóra_CKZiU

Melkowski Grzegorz

Bydgoszcz_ZSS

Modrzejewski Mateusz

Wyszogród_ZS

Niebrzegowska Aleksandra

Łuków_ZSnr3

Niedźwiecka Aleksandra

Łomża_ZSEiO

Olęder Ewelina

Łuków_ZSnr3

Ostrowski Jakub

Mrągowo_ZSnr2

Piasek Krzysztof

Stargard_ZSnr2

Piotrowski Marcin

Opatów_ZSnr1

Rola Mateusz

Łuków_ZSnr3

Rostek Marcin

Warszawa_ZSLiEnr1

Rudnik Jakub

Koszllin_ZSnr1

Semborowska Sylwia

Łomża_ZSEiO

Silezin Kacper

Zamość_ZSPnr1

Słowik Kacper

Bielsko Biała_ZSE

Smolik Dominik

Zamość_ZSPnr1

Smykała Fabian

Opole_ZSE

Sobczyński Karol

OstrowiecŚwiętokrzyski_ZSNnr3

Sowa Wiktoria

Łuków_ZSnr3

Starachowski Paweł

OstrowiecŚwiętokrzyski_ZSNnr3

Szreder Kamil

Kościerzyna_PZSnr1

Święcka Weronika

Mrągowo_ZSnr2

Tomkowiak Paulina

Leszno_ZSE

Urbanowski Bartłomiej

Leszno_ZSE

Walos Marlena

OstrowiecŚwiętokrzyski_ZSNnr3

Wasik Sebastian

OstrowiecŚwiętokrzyski_ZSNnr3

Wilczyńska Paulina

GrodziskWielkopolski_ZST

Witkowski Dominik

Pabianice_ZSnr3

Wręczycka Zuzanna

Częstochowa_ZSTNr2

Zalesińska Julia

Leszno_ZSE

 

 

Uwaga - komunikat dot. terminu Finału - IV edycji OOSL 

 

Szanowni Państwo,

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną i decyzjami dotyczącymi zawieszenia działania placówek oświatowych informujemy, że ulega zmianie termin zawodów finałowych IV Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. Zawody finałowe odbędą się w dniach 4-5 czerwca 2020 roku. Nie możemy wykluczyć ewentualnych dalszych zmian terminu zawodów finałowych, niemniej sądzimy, iż zawody uda się zrealizować w terminie czerwcowym.

 

Jednocześnie informujemy, że po wyłonieniu finalistów, na podstawie wyników zawodów okręgowych, będziemy już teraz wysyłać certyfikaty finalisty uprawniające do zwolnienia z egzaminu zawodowego.

 

Za zaistniałe zmiany przepraszamy, lecz są one od nas niezależne.

 

Liczymy na to, że jednak spotkamy się w Sopocie w czerwcu.

 

 

Z poważaniem

 

Komitet Główny

Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

 

 

 

Zawody II stopnia IV OOSL

 

Uwaga!

Szanowni Państwo,

 

W związku z zamknięciem w dniu jutrzejszym (6.03.2020) szkoły Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku, ul. Bukowa 38/40, zawody okręgowe Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej odbędą się w sali konferencyjnej Hotelu Pałac Bursztynowy ul. Okrężna 21. W związku ze zmianą lokalizacji z przyczyn niezależnych od Komitetu Organizacyjnego OOSL, zawody rozpoczną się o godzinie 11.30, natomiast rejestracja uczestników rozpocznie się o godzinie 11.00.

Treść komunikatu wydanego przez władze szkoły dostępna pod adresem HTTP://www.zse.wloclawek.pl/

 

Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa obecność.

 

W pozostałych okręgach godzina rozpoczęcia oraz miejsca bez zmian.

 

Drodzy Państwo - wkardł się błąd w adresie Szkoły w Gostyniu - ul. Poznańska a nie Tuwima.

Przepraszamy za błąd.

 

 

 

Zawody drugiego stopnia IV Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej odbędą się 6 marca 2020 r. o godzinie 11:00 w lokalizacjach podanych w poniższej tabeli.

 

Prosimy uczestników o przybycie ok. 15-30 min. przed rozpoczęciem zawodów oraz zabranie ze sobą kalkulatorów (w czasie zawodów nie można korzystać z kalkulatora w telefonie komórkowym/smartfonie/tablecie). Przewidywany przybliżony czas trwania zawodów to ok. 1-1,5 godziny.  

 

Miejsce:Zakwalifikowani do zawodów drugiego stopnia 
uczniowie szkół:
Zespół Szkół Zawodowych w Złotoryi,
ul. Wojska Polskiego 50, 59-500 Złotoryja
woj. dolnośląskiego
 Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku, 
ul. Bukowa 38/40
woj. kujawsko-pomorskie
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik" w Zielonej Górze, 
ul. Długa 5
woj. lubuskiego

Zespół Szkół nr 1 w Bochni,
ul. Windakiewicza 23 

woj. małopolskiego
 Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich 
w Krapkowicach, ul. Zamkowa 5
woj. opolskiego
 Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana 
w Rzeszowie, aleja Tadeusza Rejtana 3
 woj. podkarpackie
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży, 
ul. Mikołaja Kopernika 16
 woj. podlaskiego
 Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego, 
Armii Krajowej 119/121, Sopot
 woj. pomorskiego 
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Michała Kaleckiego w Bielsku-Białej,
ul. Komorowicka 27
 woj. śląskiego
 Zespół Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim, 
ul. Sandomierska 2
 woj. świętokrzyskiego
 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych 
im. Polaków spod Znaku Rodła w Olsztynie, 
ul. Ignacego Paderewskiego 10/12
 woj. warmińsko-mazurskie
 Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, ul. Poznańska 1B woj. wielkopolskiego
 Zespół Szkół nr 8 im. Stanisława Staszica w Szczecinie, 
al. 3 Maja 1a
 woj. zachodniopomorskiego
 Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim,
ul. Kazikowskiego 18
 woj. mazowieckiego
Zespół Szkół Nr 3,
Pabianice, ul. Gdańska 5
woj. łódzkie
Zespół Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta
ul. Międzyrzecka 70, 21-400 Łuków 
woj. lubelskie

 

 Serdecznie dziękujemy dyrektorom szkół, którzy zgodzili się gościć zawody drugiego stopnia Olimpiady Spedycyjno - Logistycznej. Jednocześnie informujemy, że w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zawodów drugiego stopnia kontaktować należy się bezpośrednio z komitetem organizacyjnym Olimpiady, a nie ze wskazanymi szkołami.

 

 

 

Harmonogram i zasady przeprowadzenia zawodów I stopnia IV Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

 Pobierz plik

 

Plakat IV edycji OOSL

 Pobierz plik

 

Ważny komunikat.

Z przyczyn technicznych, niezależnych od nas, nasze formularze do zapisów mogą nie działać, za co Państwa uprzejmie przepraszamy. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu. W związku z tym informujemy, że przedłużamy terminy zapisów:

  • dla szkół do dnia 14 października 2019 r.
  • dla uczniów do dnia 24 października 2019 r.

Poinformujemy Państwa, kiedy tylko uda nam się rozwiązać problem.

 

 

Zgodnie z ogłoszeniem z dn. 17 czerwca 2019 r. Ministerstwa Edukacji Narodowej, w  wyniku dokonanej oceny merytorycznej Uniwersytetowi Gdańskiemu przyznano organizację trzech kolejnych edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. Podjęcie oficjalnych przygotowań do organizacji Olimpiady w nowym roku szkolnym będzie  możliwe po podpisaniu umowy zlecenia realizacji zadania publicznego pomiędzy MEN i organizatorem.

 

W ramach złożonej oferty zaproponowano harmonogram Olimpiady: