O Olimpiadzie

 

  

 

Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego wygrał konkurs Ministerstwa Edukacji Narodowej na organizację i przeprowadzenie Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej w latach 2016/2017, 2017/2018, 2018/2019.

 

Szanowni Państwo,

Miło nam ogłosić, że do zawodów trzeciego stopnia (5 kwietnia 2019 r. na Wydziale Ekonomicznym w Sopocie) zakwalifikowali się następujący uczestnicy zawodów drugiego stopnia (uwaga – pisma ze szczegółowymi informacjami dla zakwalifikowanych przesyłamy do szkół. Uprzejmie prosimy również o odpowiedź na pytania dotyczące udziału w wydarzeniach towarzyszących zawodom centralnym, wysyłane (do końca dnia 18.03) na podane przy rejestracji adresy email zakwalifikowanych szkół).

Szkoła

Miejscowość

Uczestnik

ZSE

Bielsko-Biała

Moś Patryk

ZSnr1

Bochnia

Puzia Paweł

ZSE

Brzeg

Turczynowski Dawid

ZSE

Brzeg

Hanuszewicz Martyna

STBZDZ

Bydgoszcz

Demska Kamil

ZSE-U

Bytów

Grobelny Krzysztof

ZSnr2

Chełmno

Pliszczyński Patryk

TechNr2

Częstochowa

Fabrykowski Eryk

ZSEiO

Elbląg

Wasiuta Krystian

ZSŁ

Gliwice

Blacha Łukasz

ZSŁ

Gliwice

Górny Filip

ZSŁ

Gliwice

Szombierski Kacper

ZSŁ

Gliwice

Wyleżoł Mateusz

ZSZ

Gostyń

Majchrzak Piotr

ZSZ

Gostyń

Szymczak Tobiasz Jakub

ZSLiT

Gubin

Kuźmiak Natalia

ZSnr2

JastrzębieZdrój

Chromik Kamil

PZS

Kościerzyna

Czapiewski Marcin

ZSnr1

Koszalin

Klimas Mariusz

ZSGDiGW

Kraków

Świda Bartłomiej

ZSGDiGW

Kraków

Maj Maricn

ZSGDiGW

Kraków

Chmiel Wiktoria

ZSZ

Krapkowice

Brzozowski Filip

ZSZ

Krapkowice

Bieluta Darisz

ZSP nr 4 

Krosno

Krygowska Bernadeta

ZSP nr 4 

Krosno

Jakubik Mikołaj

ZSP nr 4

Krosno

Leśniak Weronika

ZSnr3

Kutno

Janusiewicz Bartosz

ZSE

Leszno

Danek Konrad

ZSE

Leszno

Poczekaj Weronika

ZSE

Leszno

Pazoła Kinga

ZSE

Leszno

Marcinowski Tomasz

ZSEiO

Łomża

Choiński Piotr

ZSPnr2 RCKUiP

Łowicz

Stasiak Cezary

TechNr2

Międzyrzecz

Miejza Jakub

ZSM

NAMYSŁÓW

Bargiel Artur

ZSnr1

Olkusz

Siwek Daniel

ZSEH

Olsztyn

Zientek Julia

ZSEH

Olsztyn

Kowalski Jakub Sylwester

ZSE

Opole

Osada Wojciech

ZSnr3

OstrowiecSwiętokrzyski

Wątor Maciej

ZSnr3

OstrowiecSwiętokrzyski

Nowak Iwona

ZSO

Pawłowice

Respondek Szymon

ZSO

Pawłowice

Rajwa Weronika

ZSZ

Pułtusk

Matuszewski Jakub

ZSE

Radom

Konopacki Mateusz

ZSE

Radom

Krawczyk Paweł

ZSE

Radom

Jeżak Adam

ZST

Rybnik

Kopertowski Robert

ZS nr2

Rzeszów

Wiśniowski Szymon

ZS nr2

Rzeszów

Skwarek Krzysztof

ZSE 

Staszów

Mazur Klaudia

ZSPnr2

Siedlce

Kołodziejczyk Emil

ZSPnr2

Siedlce

Stosio Marcin

ZSPnr2

Siedlce

Borkowski Jacek

ZSMiL

Słupsk

Gulbiński Michał

CKZiU

ŚrodaWielkopolska

Bukowska Klaudia

ZSZ nr 2

Starachowice

Dziułka Dominik

TechnikumNr1

StarogardGdański

Libera Łukasz

ZSnr1

Swarzędz

Sobucka Julia

ZSnr8

Szczecin

Grzybowska Paulina

ZSnr8

Szczecin

Piekarczyk Kacper

ZSnr8

Szczecin

Konieczny Sebastian

PZS

Świebodzin

Raubo Patryk

LA

Toruń

Rożej Kajetan

NT ZDZ

Wadowice

Kowalczyk Anna

PZSnr3

Wejherowo

Synowiecki Damian

ZSE

Włocławek

Siedlecki Szymon

ZSnr1

Zambrów

Alejnikow Łukasz

ZSP nr 1

Zamość

Silezin Kacper

CKZiUnr3

Zielona Góra

Kowalczyk Jakub

CKZiUnr3

Zielona Góra

Majchrzak Hubert

ZSEH

Żnin

Imbierowicz Jakub

ZSZiO

Żukowo

Kaszuba Kamil

ZSE-U

Żychlin

Wdzięczna Zuzanna

 

 

 

Szanowni Państwo,

Zawody drugiego stopnia III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej
odbędą się w następujących lokalizacjach:

 

Miejsce:Zakwalifikowani do zawodów drugiego stopnia
uczniowie szkół:
Zespół Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu,
ul. Zgorzelecka 18
woj. dolnośląskiego
Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku,
ul. Leśna 27
woj. kujawsko-pomorskiego i woj. łódzkiego
Zespół Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze,
ul. Długa 5
woj. lubuskiego
 Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej
im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, ul. Lea 235
woj. małopolskiego
 Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich
w Krapkowicach, ul. Zamkowa 5
woj. opolskiego
 Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana
w Rzeszowie, aleja Tadeusza Rejtana 3
 woj. podkarpackiego i południowej części
 woj. lubelskiego
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży,
ul. Mikołaja Kopernika 16
 woj. podlaskiego
 Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego,
Armii Krajowej 119/121, Sopot
 woj. pomorskiego 
 Zespół Szkół Łączności w Gliwicach, ul. Warszawska 35 woj. śląskiego
 Zespół Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim,
ul. Sandomierska 2
 woj. świętokrzyskiego
 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych
im. Polaków spod Znaku Rodła w Olsztynie,
ul. Ignacego Paderewskiego 10/12
 woj. warmińsko-mazurskie
 Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, ul. Poznańska 1B woj. wielkopolskiego
 Zespół Szkół nr 8 im. Stanisława Staszica w Szczecinie,
al. 3 Maja 1a
 woj. zachodniopomorskiego
 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach,
ul. Krystyny Osińskiej 8
 woj. mazowieckiego i północnej części
woj. lubelskiego 

 

 Serdecznie dziękujemy dyrektorom szkół, którzy zgodzili się gościć zawody drugiego stopnia Olimpiady Spedycyjno - Logistycznej. Jednocześnie informujemy, że w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zawodów drugiego stopnia kontaktować należy się bezpośrednio z komitetem organizacyjnym Olimpiady, a nie ze wskazanymi szkołami.

 

Harmonogram III Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej 2018/2019.

Uwaga!!

W odpowiedzi na prośbę części szkół o wydłużenie terminu zgłoszeń,  informujemy, iż termin zgłaszania list kandydatów do zawodów I stopnia III OOSL przez szkoły wydłużono do 22 października. Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń.


  


Organizacja i przeprowadzenie Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno - Logistycznej sfinansowano ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej (umowa nr MEN/2016/DKZU/940).



Komunikat Ministra Edukacji Narodowej w sprawie wykazu olimpiad tematycznych (zawodowych) i turniejów uprawniających do zwolnienia z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w roku szkolnym 2018/2019 r.

 Formularz zgłoszeniowy do III Edycji OOSL - pobierz.


https://www.cke.edu.pl/images/_KOMUNIKATY/komunikat-men-2018-2019.pdf

https://cke.gov.pl/images/_KOMUNIKATY/aktualizacja-komunikatu-z-9-czerwca-2016-r-3.pdf

 

 

 

Plakat można pobrać pod tym linkiem.