Wizyta studyjna w O4 Coworking

Opublikowano 25 stycznia 2024 roku

W dniu 19.01.2024 r. studenci Wydziału Ekonomicznego mieli okazję uczestniczyć w wizycie studyjnej w O4 Coworking - centrum coworkingu Olivia Business Centre, przygotowanej przez dr Joannę Czerepko i dr Katarzynę Osiecka-Brzeską. Wizyta miała bogaty program pokazujący, jak zbudować nowoczesne środowisko pracy oraz zadbać o atrakcyjne CV.

W ramach wizyty pani Marta Moksa - zarządzająca O4 Coworking – opowiedziała studentom o pracy w coworkingu, społeczności coworkingowej i firmach, które stacjonują w OBC.
Następnie, z panią Agatą Kwapisiewicz - ESG Officerem w Olivii Centre – studenci mieli okazję odwiedzić przestrzenie biznesowe firmy Bayer, jednej z największych firm w Olivii Centre.

Kolejnym elementem wizyty było spotkanie z przedstawicielkami HR – paniami Beatą Stramską i Iwoną Wawrzyniak z Nord HR - firmy rekrutacyjnej mającej swoją siedzibę w O4 Coworking. Spotkanie miało na celu przybliżenie tematu idealnego CV, aktualnego rynku pracy oraz dyskusja nt. rozmów kwalifikacyjnych - studenci otrzymali cenne wskazówki dot. przygotowania i wkroczenia na rynek pracy.

Wizyta w Olivia Business Centre zakończyła się w Olivii Garden - egzotycznym ogrodzie w samym centrum Trójmiasta w najwyższym budynku w Polsce Północnej.

W wizycie wzięli udział studenci I roku studiów II stopnia na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze (MSG) w ramach przedmiotu „Gospodarowanie kapitałem ludzkim” prowadzonego przez dr Katarzynę Osiecką-Brzeską oraz studenci III roku studiów I stopnia oraz II roku studiów II stopnia na kierunku ekonomia w ramach przedmiotu do wyboru prowadzonego przez dr Joannę Czerepko „Personal branding”.

Fot. Olivia Centre