Karierosfera 2015 już działa!

Opublikowano 03 marca 2015 roku

Weź udział w Karierosferze 2015 i rozpocznij wymarzoną karierę! Masz czas do 9 marca!

 

Karierosfera stwarza możliwość kontaktu studentów z całego kraju z najbardziej obiecującymi pracodawcami działającymi na polskim rynku. Udział w projekcie pozwala zapoznać się z wymogami, jakie renomowane firmy stawiają swoim potencjalnym pracownikom, a wyłonionym w Konkursie laureatom daje szansę odbycia płatnego stażu, który może okazać się pierwszym krokiem do wymarzonej kariery.

 

W tegorocznej edycji studenci mogą sprawdzić swoją wiedzę z zakresu Audytu, Podatków, Finansów Przedsiębiorstw, Zarządzania Sprzedażą oraz Prawa – Dziedzin konkursowych opracowanych przy merytorycznym wsparciu Patronów – firm EY, Deloitte, PwC, PZU i Kancelarii Olesiński&Wspólnicy.

 

Wejdź na www.karierosfera.pl/trojmiasto i do 9 marca wypełnij test on-line. Na rozwiązanie 10 pytań zamkniętych dotyczących wybranej dziedziny masz dokładnie 10 minut.

 

Jeśli osiągniesz określony próg punktowy, weźmiesz udział w przygotowanym przez Patrona swojej Dziedziny pisemnym teście, obejmującym 50 pytań zamkniętych. Ten etap Konkursu odbędzie się jednocześnie na terenie 13 największych polskich miast już 17 marca. 

 

27 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbędzie się finał zwieńczony uroczystą galą z udziałem przedstawicieli współpracujących przy Konkursie firm. Tego dnia przed ostatnim zadaniem - przygotowanym przez Patrona case study - stanie 10 najlepszych uczestników w każdej z dziedzin.

 

Laureaci Karierosfery 2015 zdobędą możliwość odbycia płatnych staży i rozpoczęcia wymarzonej kariery pod okiem specjalistów z firm Patronów.

 

Ty także możesz znaleźć się w gronie zwycięzców! Już dziś wypełnij test na www.karierosfera.pl/trojmiasto  i wykorzystaj swój impuls do Kariery!

 

Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR z Wrocławia.

 

Projekt objęty jest Patronatem Honorowym Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Partnerem Strategicznym czternastej edycji Konkursu jest firma PZU.

 

Na terenie Trójmiasta projekt realizowany jest dzięki zaangażowaniu Koła Naukowego Public Relations.