Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie

Opublikowano 08 kwietnia 2024 roku

Z radością informujemy, że trzy zespoły studentów z Wydziału Ekonomicznego zakwalifikowały się do ogólnopolskich Akademickich Mistrzostw Menedżerskich: https://amm.revas.pl

Zespół 1:

• Aleksander Setnik (student kierunku Międzynarodowe stosunki gospodarcze)
  • Jan Szwindowski (student kierunku Międzynarodowe stosunki gospodarcze)
  • Magdalena Kicior (studentka kierunku Międzynarodowe stosunki gospodarcze)

Opiekunem zespołu studentów jest Pan mgr Przemysław Wysiński z Zakładu Międzynarodowych Rynków Finansowych z Katedry Biznesu Międzynarodowego Wydziału Ekonomicznego UG.

Zespół 2:

• Nikola Jagaczewska (studentka kierunku Ekonomia, specjalność Biznes elektroniczny)
  • Milena Nowaczewska (studentka kierunku Międzynarodowe stosunki gospodarcze, specjalność Międzynarodowa ekonomia menedżerska)
  • Fryderyk Sobecki (student kierunku Międzynarodowe stosunki gospodarcze, specjalność International Business)

Opiekunem zespołu studentów jest Pani dr hab. Anna Dziadkiewicz, prof. UG z Katedry Marketingu Wydziału Zarządzania UG.

Zespół 3 (studenci kierunku interdyscyplinarnego Biznes i Technologia Ekologiczna prowadzonego przez Wydział Ekonomiczny i Wydział Chemii):

• Kacper Tuteja
  • Mateusz Janicki
  • Igor Lange

Opiekunem zespołu studentów jest Pan dr Andrzej Poszewiecki z Katedry Makroekonomii Wydziału Ekonomicznego UG.

W zawodach weźmie udział 195 zespołów z 86 polskich uczelni. Studenci wcielą w rolę właścicieli wirtualnych firm w Branżowej Symulacji Biznesowej "Biuro Podróży" i będą walczyć o nagrody w wysokości 20 tys. złotych.

Trzymamy kciuki!