Dzień Otwarty na Wydziale Ekonomicznym

Opublikowano 22 marca 2024 roku

Z wielką radością dziękujemy wszystkim Studentom i Wykładowcom za niezwykłe zaangażowanie w organizację Dnia Otwartego Wydziału Ekonomicznego 19 marca 2024 r.

Radość, pasja i profesjonalizm sprawiły, że to wydarzenie było nie tylko wyjątkowe, ale również inspirujące dla wszystkich uczestników.

Spotkania z prodziekanami WE, opiekunami specjalności anglojęzycznych IB oraz L&M i przewodniczącym Komisji Rekrutacyjnej, wizyta w laboratorium LSEG, zwiedzanie ciekawych zakątków wydziału to kamienie milowe tego dnia. Studenci różnych kierunków i specjalności Wydziału Ekonomicznego, wraz z wykładowcami, opowiadali kandydatom nie tylko o kierunkach, specjalnościach, kołach naukowych, organizacji studiów, językach obcych, wyjazdach na wymianę zagraniczną, ale również o atmosferze, jaka towarzyszy studiowaniu na naszym wydziale!

Promowaliśmy studiowanie i kierunki studiów, był to także dzień wspaniałej integracji studentów i wykładowców, wspólnego spędzenia czasu w miejscu, gdzie pasja do nauki i rozwój osobisty są prawdziwymi wartościami.
Nie zabrakło również dobrej zabawy w postaci rozwiązywania ekonomicznych quizów, poszukiwania rozwiązań na pytania ukryte w kodach QR, rozwiązania krzyżówek, czy gry w Jengę i w Monopoly!

Serdecznie dziękujemy licznie przybyłym Studentom i Studentkom WE za dzielenie się swoją wiedzą!

W przygotowanie Dnia Otwartego Wydziału Ekonomicznego oraz udział w nim zaangażowani byli (w kolejności alfabetycznej): dr Adam Borodo, dr Ewa Ignaciuk, dr Magdalena Jażdżewska-Gutta, dr Tomasz Gutowski, dr Małgorzata Ławreszuk, dr Dorota Książkiewicz, dr Magdalena Markiewicz, dr Tomasz Michałowski, mgr Lilia Neumann, dr Renata Orłowska, dr Leszek Reszka prof. UG, dr Marek Reysowski, dr Monika Szmelter.

Ogromnie dziękujemy Wykładowcom za zaangażowanie i wspieranie studentów podczas Dni Otwartych.

Naszych Kandydatów – przyszłych Studentów zachęcamy do zapoznania się z ofertą kierunków i specjalności na Wydziale Ekonomicznym oraz najważniejszymi informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji:

Kierunki i specjalności

Odpowiedzi na pytania dotyczące rekrutacji

Terminy rekrutacji

A tak było podczas Dnia Otwartego na Wydziale Ekonomicznym:

Facebook Wydziału Ekonomicznego

Wydział Ekonomiczny (@ekonomug) • Zdjęcia i filmy na Instagramie