Warsztaty z Sollers Consulting

Opublikowano 21 marca 2024 roku

18.03.2024 r. odbyły się na WE UG warsztaty nt. Rola analityka biznesowego w projektach IT prowadzone przez praktyków konsultingu biznesowego.

Spotkanie dotyczyło ciekawych i praktycznych zagadnień związanych z pracą w ramach międzynarodowych projektów biznesowych.

W spotkaniu uczestniczyli:

• studenci z Koła Naukowego Finansów Międzynarodowych działającego na Wydziale Ekonomicznym UG wraz z opiekunem, dr Magdaleną Markiewicz,
  • studenci kierunku Ekonomia specjalność Biznes elektroniczny, wraz z prowadzącym zajęcia, drem Adamem Borodo.

Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z Biurem Karier Uniwersytetu Gdańskiego.

Prelegentami spotkania byli: pani Milena Pawińska (Starsza Analityczka w Sollers) oraz pan Łukasz Kostrzewski (Specjalista Biznesowy w Sollers) wraz z panią Katarzyną Ludwiczuk (People Team w Sollers).

Spotkanie ze studentami było nie tylko inspirujące, ale także edukacyjne. Omawialiśmy nie tylko teoretyczne aspekty, ale także praktyczne wyzwania związane z pracą nad międzynarodowymi projektami biznesowymi, szczególnie w kontekście metodologii Agile, Scrum, Waterfall i Sprint. Dzięki tej dyskusji studenci zdobyli wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności, które będą niezwykle cenne w ich przyszłych karierach zawodowych.