Wykład z PwC 12 kwietnia 2016 r.

Opublikowano 06 kwietnia 2016 roku

Koło Naukowe Finansów Międzynarodowych zaprasza wykładowców i studentów we wtorek 12 kwietnia 2016 r. na wykład: "Rola instytucji finansowych w funkcjonowaniu systemu automatycznej wymiany informacji podatkowych na przykładzie FATCA i Common Reporting Standard".

W świetle dyskusji na temat granic optymalizacji podatkowej jest to szczególnie interesujące, jak regulacje finansowe i instytucje finansowe wychodzą naprzeciw wyzwaniom związanym z wymianą informacji podatkowych.

Wykład poprowadzi pan Maciej Wilczkiewicz z Pricewaterhouse Coopers (Global Financial Crime Team, AML & FATCA professional).

Wykład będzie miał miejsce w godzinach 11:30-13.00 w sali C-104 na Wydziale Ekonomicznym.

Jest to wykład wstępny XX Studenckiej Konferencji Koła Naukowego Finansów Międzynarodowych „Kierunki zmian w sektorze finansowym w Polsce i na świecie”, której obrady będą miały miejsce 13 kwietnia 2016 r. w Auli A w godzinach 9.45-13.30 i obejmą wystąpienia studentów oraz panele dyskusyjne: „Podatek bankowy – dobrodziejstwo czy zagrożenie” (j. pol.) oraz „Privacy and security – the limits of financial regulation” (j. ang.)

Serdecznie zapraszamy 12 i 13 kwietnia !