Program "Ambasador Banku BNP Paribas"

Opublikowano 04 marca 2014 roku

Doceniając dotychczasową współpracę ze studentami Uniwersytetu Gdańskiego Bank BNP Paribas zaprasza obecnych studentów Wydziału Ekonomicznego UG do udziału w rekrutacji do projektu "Ambasador Banku BNP Paribas".

Dwunastomiesięczny program "Ambasador Banku BNP Paribas" skierowany jest do najlepszych studentów uczelni wyższych z całej Polski. Jest on oparty na współpracy pomiędzy bankiem a środowiskiem studenckim. Zostając ambasadorem Banku BNP Paribas weźmiesz udział w misji budowania wizerunku naszego banku, jako instytucji umożliwiającej najlepszy start do kariery w finansach. Bank BNP stawia na to, że będziesz reprezentował go z największym profesjonalizmem podczas Twojej kadencji. W zamian dołączysz do elitarnej grupy Ambasadorów, poznasz bank oraz weźmiesz udział w projektach i warsztatach z różnych dziedzin.

Wszelkie niezbędne informacje znajdują się  na stronie www Banku: