Wizyta studyjna w Porcie Gdańsk

Opublikowano 17 kwietnia 2024 roku

W dniu 11.04.2024 w  Porcie Gdańsk z inicjatywy dr. inż. Małgorzaty Bielenia odbyły się zajęcia z przedmiotu do wyboru pt. Porty i terminale w praktyce. Prezentację dotycząca Portu Gdańsk poprowadził Zastępca Dyrektora Departamentu Marketingu i Komunikacji - Pan Piotr Bura. Studenci otrzymali cenne informacje dotyczące działalności portu oraz mieli możliwość odwiedzić przestrzeń Kapitanatu.

Studenci Wydziału Ekonomicznego studiujący na kierunkach: Ekonomia oraz Międzynarodowe stosunki gospodarcze, którzy uczęszczają na  w/w przedmiot mieli okazję uczestniczyć w wizycie studyjnej w Kapitanacie Portu Gdańsk. W spotkaniu uczestniczyli studenci z Wydziału Ekonomicznego UG wraz z prowadzącymi- pracownikami Katedry Transportu i Handlu Morskiego - dr hab. Ernest Czermański, prof. UG oraz dr. inż. Małgorzata Bielenia.