Spotkanie z ekspertką z Inntu

Opublikowano 30 stycznia 2024 roku

23.01.2024 r. w ramach przedmiotu „Metody Public Relations”, realizowanego przez dr hab. Annę Marię Nikodemską-Wołowik, prof. UG na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze na specjalności Międzynarodowe Strategie Marketingowe, odbyło się kolejne spotkanie z ekspertką, Panią Aliną Geniusz-Siuchnińską z agencji Inntu.

Studentki i studenci bardzo cenią wszechstronną wiedzę naszej Gościni oraz doświadczenia z zakresu komunikacji marketingowej, budowania relacji biznesowych i przeciwdziałania kryzysom organizacji w coraz trudniej przewidywalnym otoczeniu gospodarczym.

Zajęcia prowadzone przez Panią Alinę Geniusz-Siuchnińską stanowią świetnią okazję do zdobycia wiedzy praktycznej, wzbogacając program ww. przedmiotu o szereg cennych tematów, bardzo przydatnych z punktu widzenia osób wkraczających na rynek pracy. Niektórzy z naszych absolwentów zasilili szeregi agencji Inntu, dostrzegając w niej szansę dla rozwoju zawodowego zgodnie z ukończonym profilem studiów.

Dziękujemy serdecznie Pani Alinie Geniusz-Siuchnińskiej za wieloletnią współpracę, zapoczątkowaną jeszcze w 2012 r. i zapraszamy na kolejne spotkania!