Wykład z ekspertem bankowości

Opublikowano 22 stycznia 2024 roku

23.01.2024 r. o godz. 9.45 odbędzie się wykład "Od tradycji do way of workingczyli bankowość dziś",
który poprowadzi
pan Andrzej Ostrowski,
członek Rady Ekspertów Wydziału Ekonomicznego, Dyrektor Regionalny ds. Korporacyjnych
, ING Bank Śląski.

Wykład skoncentruje się na transformacji bankowości, przechodząc od tradycyjnych modeli do nowoczesnych "way of working". Podczas wykładu można będzie się przekonać, jakie innowacyjne podejścia kształtują obecny krajobraz bankowy, jak technologie wpływają na obsługę klienta, a także jak bankowość współczesna odpowiada na zmieniające się oczekiwania społeczeństwa.

To wydarzenie to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy, ale również okazja do dialogu z ekspertem branżowym na temat najnowszych kierunków rozwoju w dziedzinie usług finansowych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na inspirujący wykład na temat współczesnej bankowości.

Spotkanie odbędzie się w sali C204 na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

ING Polska logo