Spotkanie z ekspertem z Accenture Operations

Opublikowano 16 stycznia 2024 roku

We wtorek 16.01.2024 r. o godz. 11.30 zapraszamy na wykład "Wprowadzenie do Business Intelligence" z panią Martą Tylek, Business Transformation Manager, Accenture Operations.

Temat spotkania to „Wprowadzenie do Business Intelligence”.

Zajęcia odbywać się będą w sali C204 w budynku C na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, Sopot, ul. Armii Krajowej 119/121.

Nasz gość to Pani Marta Tylek - doświadczony menedżer z wieloletnim stażem w pracy na międzynarodowych rynkach finansowych w globalnych instytucjach finansowych i produkcyjnych.

Pani Marta Tylek jest odpowiedzialna za wspieranie klientów i działów dostaw Accenture Poland w ich wysiłkach na rzecz poprawy efektywności organizacji na różnych etapach transformacji, co dzieje się poprzez identyfikację, walidację, zarządzanie i realizację różnych inicjatyw transformacyjnych, tj. standaryzację, doskonalenie procesów, poprawę jakości, automatyzację, analitykę i zarządzanie zmianami.

Jest także trenerem i coachem z zakresu Lean Six Sigma, zarządzania zmianami, zarządzania projektami i prezentacji danych finansowych (data storytelling).

Wykład odbywa się w ramach umowy o współpracy pomiędzy Wydziałem Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego a Accenture.
Koordynatorem współpracy jest dr Magdalena Markiewicz, prodziekan ds. rozwoju i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym na Wydziale Ekonomicznym UG.

W wykładzie wezmą udział studenci kierunku International Business oraz studenci specjalności finanse międzynarodowe i bankowość na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pasjonującym cyklu wykładów z praktykami na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego!