Spotkanie Koła Prawa Sportowego UG

Opublikowano 14 listopada 2013 roku

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych studentów Uniwersytetu Gdańskiego do udziału w pierwszym tegorocznym spotkaniu Koła Naukowego Prawa Sportowego. Członkostwo w Kole daje możliwość poszerzania wiedzy z zakresu prawa sportowego, organizacji i udziału w konferencjach, warsztatach i sympozjach, publikowania prac naukowych oraz nawiązywania kontaktów z uznanymi specjalistami w tej dziedzinie prawa, a także uczestnictwa w spotkaniach z przedstawicielami profesjonalnych klubów sportowych, wspólnego udziału w wydarzeniach sportowych i wiele więcej. Gościem specjalnym spotkania będzie Pan dr Mariusz Brodnicki z Zakładu Historii Nauki, Oświaty i Wychowania Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego - redaktor naukowy publikacji zatytułowanej „Encyklopedia sportu na Pomorzu" (Wydawnictwo Athenae Gedanenses), której współautorami będą mogli zostać zarówno obecni, jak i nowi członkowie Koła Naukowego Prawa Sportowego. Zapraszamy na spotkanie w dniu 19 listopada 2013 r. o godz. 10:30 do sali 1039 (budynek Wydziału Prawa i Administracji, parter).

Szczegółowe informacje dotyczące działalności koła, jego struktury organizacyjnej, jak i rekrutacji dostępne są na stronie internetowej http://knps.ug.edu.pl oraz na naszym profilu na Facebooku. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy kontakt@knps.ug.edu.pl lub do opiekuna naukowego koła - mgr Pawła Makurata - pawel.makurat@ug.edu.pl.