ACCA Virtual University Challenge

Opublikowano 09 maja 2024 roku

Weź udział w naszym regionalnym konkursie ACCA, wygraj wspaniałe nagrody i dowiedz się, jak możesz skorzystać z kwalifikacji ACCA! Jak?

1. Jesteś studentem ostatniego roku studiów licencjackich lub magisterskich w Europie, a Twoim kierunkiem studiów lub wielką pasją są finanse i rachunkowość. Nie przyjmujemy uczestników, którzy są już studentami lub członkami ACCA, z wyjątkiem studentów Accelerate!

2. Aby wziąć udział w naszym konkursie online, który odbędzie się w czwartek 30 maja 2024 r. o godz. 17.30 czasu warszawskiego (CET), musisz zarejestrować się tutaj: https://bit.ly/VirtualUniversityChallenge

3. Przygotuj się przed testem, korzystając z naszych zasobów egzaminacyjnych online F2 Rachunkowość zarządcza i F3 Rachunkowość finansowa)

4. Nie rób planów na dzień egzaminu, dołącz do nas online i sprawdź swoją wiedzę!

Co można wygrać?

1. Pierwsze miejsce  Iphone 14

2. Drugie miejsce smartwatch Garmin Venu S3

3. Trzecie miejsce  para słuchawek Bose

Studenci z dobrymi wynikami (ponad 40% poprawnych odpowiedzi) otrzymają również specjalne zniżki na rejestrację w ACCA. Powodzenia!

(Proszę nie rejestrować się do ACCA, jeżeli zamierzają Państwo później skorzystać z programu ACCA na Wydziale Ekonomicznym UG)