Wykład z ekspertem Business communication

Opublikowano 08 stycznia 2024 roku

W poniedziałek 08.01.2024 r. w godz. 9.45-11.15 zapraszamy na wykład w języku angielskim "Business communication", który poprowadzi ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w pracy w środowisku międzynarodowym, pani Małgorzata Turska, Content Manager z firmy Bayer Polska.

W wykładzie wezmą udział studenci kierunku International Business w ramach przedmiotu International Marketing.

Zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do spotkania.

Zajęcia odbędą się w Auli B na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, Sopot, ul. Armii Krajowej 119/121.

Komunikacja biznesowa to kluczowa umiejętność, obejmująca skuteczną wymianę informacji w obrębie organizacji oraz z zewnętrznymi interesariuszami. Umiejętność ta obejmuje różne formy komunikacji i jest niezbędna do budowania relacji, przekazywania pomysłów oraz osiągania celów organizacyjnych.

Do kluczowych aspektów komunikacji biznesowej należą m.in. jasność i zwięzłość, dopasowanie stylu komunikacji pisemnej i werbalnej, aktywne słuchanie, czy umiejętność stosowania informacji zwrotnej (feedbacku).

Komunikacja biznesowa to zatem wieloaspektowa umiejętność obejmująca zarówno sferę werbalną, jak i pisemną, a jej  stosowanie przyczynia się do pozytywnej i produktywnej atmosfery pracy, wspiera współpracę i ostatecznie zwiększa sukces zarówno jednostek, jak i organizacji.

Zapraszamy studentów i wykładowców!

Jest to już kolejny wykład na Wydziale Ekonomicznym UG w roku akademickim 2023/2024 w ramach programu Bayer@Uni.

W środę 10 stycznia 2024 r. w godz. 11.30-13.00 odbędą się także warsztaty Project Management Introduction z wykorzystaniem MS Project.

Liczba miejsc jest ograniczona. Chętne osoby mogą zgłaszać się do wtorku 09.01.2024 r. pod linkiem:

Koordynacją warsztatów i wykładów w ramach programu Bayer@Uni zajmuje się dr Magdalena Markiewicz,  prodziekan ds. rozwoju i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.