Spotkanie z analitykiem rynków finansowych

Opublikowano 08 stycznia 2024 roku

W środę 10 stycznia 2024 r., o godz. 17.00 Koło Naukowe Finansów Międzynarodowych wraz z opiekunami zaprasza na spotkanie ze specjalistą analizy walutowej i giełdowej, maklerem i komentatorem rynków finansowych, panem Konradem Ryczko.

Tytuł spotkania:

"Odkrywamy sekrety efektu stycznia: w poszukiwaniu strategii inwestycyjnych na Nowy Rok"

Zapraszamy na inspirujące spotkanie z doświadczonym analitykiem rynków finansowych, podczas którego zgłębimy sekrety tzw. efektu stycznia. Wspólnie odkryjemy, jak wykorzystać potencjał początku roku na rynkach finansowych.

To niepowtarzalna okazja dla przyszłych liderów biznesu, aby zdobyć wiedzę na temat inwestycji i zarządzania portfelem. Niezależnie od poziomu doświadczenia, spotkanie dostarczy Ci praktycznych wskazówek i inspiracji do budowania stabilnej przyszłości finansowej. W czasie spotkania planujemy sesję Q&A.

Dołącz do spotkania, aby zainwestować w swoją wiedzę i rozwój!

Spotkanie zaplanowane jest w sali C209 na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Zaprasza Koło Naukowe Finansów Międzynarodowych.

Nasz gość:

Konrad Ryczko to doświadczony analityk, makler papierów wartościowych, trader i komentator rynków finansowych. Zawodowo związany z Domem Maklerskim BOŚ.

Komentator w mediach: TVN, Polsat, Puls Biznesu, Parkiet.

Absolwent Wydziału Ekonomicznego UG, kierunek MSG, specjalność finanse międzynarodowe i bankowość.

Były członek i prezes Koła Naukowego Finansów Międzynarodowych.

Przydatne linki:

Dokończ zdanie: GPW w 2024…, czyli prognozy i Konrad Ryczko z DM BOŚ - Analizy.pl

"Praktyczne aspekty handlu krótkoterminowego na GPW, Konrad Ryczko, "Traderzy dla Traderów" (youtube.com)