Spotkanie z praktykiem

Opublikowano 08 stycznia 2024 roku

9 stycznia 2024 r. (wtorek) w godz. 11.30-13.00 odbędą się zajęcia, które poprowadzi Pani Dorota Franczyk,  F&A Service Delivery Lead, Senior Manager at Accenture Operations.

Temat spotkania to „Time Management”.

Zajęcia odbędą się w sali A8 w budynku C na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, Sopot, ul. Armii Krajowej 119/121.

Umiejętność efektywnego zarządzania czasem jest kluczowa w życiu zawodowym i prywatnym. Posiadanie tego rodzaju umiejętności przekłada się na zwiększenie produktywności, ograniczenie stresu oraz poprawę jakości wykonywanych zadań. Poprzez skuteczne planowanie, priorytetyzację i eliminację zbędnych czynników, jednostka może osiągnąć wyższy poziom efektywności, co przyczynia się do osiągania celów zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej. Wartość umiejętności zarządzania czasem objawia się również w lepszym balansie między pracą a życiem prywatnym, co sprzyja ogólnemu poczuciu satysfakcji i harmonii.

Obraz zawierający Ludzka twarz, osoba, ubrania, szyjaOpis wygenerowany automatycznie

Pani  Dorota Franczyk ma wieloletnie doświadczenie związane z pracą na rynkach międzynarodowych.

Jest menedżerem wyższego szczebla z doskonałym doświadczeniem w budowaniu wydajnych zespołów i utrzymywaniu trwałych relacji z klientami w sektorze BPO. Ponadto jest ekspertem w obszarze zarządzania programami w zakresie finansów i księgowości, jest posiadaczką certyfikacji ACCA, pasjonatką integracji i różnorodności. Specjalizuje się w takich obszarach, jak finanse i księgowość, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska SSC i BPO. W obszarze jej działań znajduje się także wzmacnianie i rozwijanie talentów oraz komunikacja międzykulturowa

W wykładzie wezmą udział studenci specjalności przedsiębiorstwo – finanse i rynek na kierunku ekonomia oraz studenci specjalności finanse międzynarodowe i bankowość oraz specjalności międzynarodowa ekonomia menadżerska na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze.

Zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia i skorzystania z bardzo ciekawego cyklu wykładów z praktykami na Wydziale Ekonomicznym UG!

Wykład odbędzie się w ramach umowy o współpracy Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego z Accenture.

Koordynatorem współpracy jest dr Magdalena Markiewicz, prodziekan ds. rozwoju i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym na WE UG.