Współpraca Wydziału Ekonomicznego z LSEG

Opublikowano 04 października 2023 roku

2 października 2023 r. mieliśmy przyjemność gościć na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego przedstawicieli London Stock Exchange Group.

Wśród gości znaleźli się:

Tom Frossell, Group Head of Customer Operations, D&A, Content Operations Management

Murali Subrahmanyam, Group Head of Operations, Capital Markets

Agata Witczak, Head of HR, EMEA

Michal Rudnicki, Gdynia Co-Site Lead, Program Manager

Adam Kowalski, Head of Exchange Traded Content and Economics

Karolina Majowicz-Prager, Talent Acquisition Manager

Agnieszka Lewinska-Mach, Senior Manager, Business Operations

Podczas wizyty poruszyliśmy temat rozszerzenia trwającej już 15 lat współpracy pomiędzy LSEG a Wydziałem Ekonomicznym UG, która z pewnością zaowocuje dalszymi ciekawymi inicjatywami dla naszych studentów.

Goście mieli także okazję uczestniczyć w inauguracji roku akademickiego na Wydziale Ekonomicznym UG, gdzie Tom Frossell podzielił się ze studentami inspirującymi radami na temat planowania kariery!

Takie spotkania to zawsze niezwykła okazja, by z bliska poznać perspektywę jednej z najważniejszych instytucji finansowych.