I Pomorskie Forum ESG

Opublikowano 11 września 2023 roku

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na I Pomorskie Forum ESG, które jest wspólną inicjatywą Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, przedsiębiorstwa Moore Polska, Univentum Labs oraz Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Wspólną ideą jest stworzenie miejsca, w którym wspólnie będziemy mogli wspierać się we wdrażaniu kryteriów rozwoju wynikających z regulacji Unii Europejskiej i z potrzeb biznesowych.

W trakcie pierwszego spotkania dowiedzą się Państwo: czym jest ESG, dlaczego dotyczy Państwa przedsiębiorstwa i poznają Państwo podstawy raportowania niefinansowego. Umożliwi to lepsze zrozumienie kontrahentów (zwłaszcza dużych przedsiębiorstw oraz firm zagranicznych) i zbudowanie przewagi konkurencyjnej w oparciu o wymogi formalne wynikające z przyjętej już dyrektywy CSRD oraz będącej w toku prac dyrektywy CSDD.

I Pomorskie Forum ESG odbędzie się 26 września 2023 r. w godz. 10.00-13.00 w Inkubatorze STARTER (Lęborska 3B, Gdańsk).

Link do zapisów: https://app.evenea.pl/event/182362-1/