Zagłosuj na wybrany projekt

Opublikowano 18 października 2022 roku

Od 17 października trwa głosowanie na Akademicki Budżet Obywatelski UG (ABO UG).

Zachęcamy studentów i pracowników Wydziału Ekonomicznego do aktywnego udziału w głosowaniu!

Zrealizowane zostaną projekty, na które zostanie oddana największa liczba głosów.

Lista wszystkich 25 projektów pracowniczych oraz 17 projektów studenckich - zakwalifikowanych do etapu głosowania wraz z ich numeracją dostępna jest w zakładce:

Lista projektów dopuszczonych do głosowania | Uniwersytet Gdański (ug.edu.pl)

a szczegółowe informacje opisowe o każdym z projektów dostępne są po zalogowaniu się do Panelu Pracownika lub Panelu Studenta w zakładce „Projekty do głosowania”:

Akademicki Budżet Obywatelski (ug.edu.pl)

Wydział Ekonomiczny zgłosił do ABO UG 2 projekty w puli projektów pracowniczych:

Nr 13 (wśród projektów pracowniczych, na liście ogólnej projektów do głosowania nr 15). „Park Ekonomiczny” - stworzenie innowacyjnej i ekologicznej zewnętrznej strefy rekreacyjnej dla pracowników i studentów UG - Wydział Ekonomiczny, obok Auli A od strony Domu Studenckiego nr 7 oraz Centrum Języków Obcych (44 186 zł).

Park obejmuje ławkę solarną z miejscami do ładowania fotowoltaicznego urządzeń elektronicznych, fotele i stoliki do rekreacji i prowadzenia spotkań w grupach, małą architekturę (drzewka, pergola z zielenią i donice z ziołami) oraz stojak z miejscami na 12 rowerów. Niewątpliwie przyczyni się to do możliwości miłego spędzenia czasu w czasie przerwy, a także wzrostu komfortu przebywania w ładnym otoczeniu.

Opis: ABO UG nr 13 Park Ekonomiczny

Nr 22 (wśród projektów pracowniczych, a na liście ogólnej projektów do głosowania nr 31). Przestrzeń coworkingowa „E-Co-Working Baza” (23 650 zł). Przestrzeń coworkingowa dla pracowników i studentów zaplanowana na Wydziale Ekonomicznym UG (w miejscu dawniej istniejącego ksero wraz z korytarzem - łącznie na powierzchni ok. 40-50 m2) da możliwość stworzenia strefy relaksu dla studentów, jak również dla pracowników, w łączniku pomiędzy Aulą A i Aulą B na Wydziale Ekonomicznym UG.

Będzie to miejsce komfortowego spędzania czasu między zajęciami oraz miejsce przeznaczone do nauki i odpoczynku. Skorzystają na tym studenci studiujący na Wydziale, a w szczególności Ci, którzy mają długie przerwy między zajęciami oraz Ci, którzy dojeżdżają na uczelnię z daleka. Biorąc pod uwagę usytuowanie w budynku Centrum Języków Obcych oraz Wydawnictwa UG, przestrzeń może być także dostępna dla studentów oczekujących na zajęcia w CJO oraz gości Wydawnictwa.

W przygotowanej przez nas strefie będzie można odpocząć, podładować telefon lub komputer. Ponadto, w strefie zostanie umieszczony stół z krzesłami do pracy grupowej oraz biała tablica, która może posłużyć do zapisywania pomysłów powstałych podczas burzy mózgów.

Opis: ABO UG nr 22 Przestrzeń coworkingowa na WE

Zagłosować może każdy posiadający dostęp do Portalu Pracownika / Studenta!

Głosowanie będzie miało miejsce od 17 października od godz. 8:00 do poniedziałku 24 października do godz. 23:59.

Jak zagłosować:

• zaloguj się do Portalu Pracownika/Studenta lub bezpośrednio do strony Akademicki Budżet Obywatelski (ug.edu.pl):
  • w Portalu Pracownika/Studenta wybierz po lewej stronie zakładkę Akademicki Budżet Obywatelski, następnie w kategorii Projekty do głosowaniaProjekty pracownicze/studenckie

Każdy pracownik UG ma możliwość oddania głosu na maksymalnie 3 projekty z puli projektów pracowniczych.

Szczególnej uwadze polecamy  2 projekty zgłoszone z Wydziału Ekonomicznego (nr 13 i nr 22 z listy 25 dostępnych projektów pracowniczych)

Każdy student  i doktorant może wybrać maksymalnie 3 projekty z listy projektów studenckich.

Zaprojektujmy wspólnie przestrzeń naszego Wydziału!

Ważne:

Osoby, które w momencie głosowania są zarówno pracownikami, jak i studentami lub doktorantami uczelni – mogą zagłosować w obu kategoriach (logując się do Portalu Pracownika – wybierają maksymalnie 3 projekty z listy projektów pracowniczych, a po zalogowaniu się do Portalu Studenta – mogą wybrać maksymalnie 3 projekty z puli projektów studenckich).