Studenci dla Ukrainy

Opublikowano 01 marca 2022 roku

Wydział Ekonomiczny UG włącza się do akcji  #StudenciDlaUkrainy - PomagaMY (zbiórka) | Facebook. Aby zaoferować realne wsparcie dla potrzebujących zza wschodniej granicy zachęcamy do udziału w zbiórce przekazując najpotrzebniejsze rzeczy (aktualna lista dostępna na  #StudenciDlaUkrainy - PomagaMY (zbiórka) | Facebook), a także w formie wolontariatu, pomagając w zbieraniu, segregacji i przewozie owoców zbiórki.

Społeczność doktorancka przy wsparciu studentek i studentów Wydziału Ekonomicznego UG pragnie zaangażować się w pomoc potrzebującym na Ukrainie, poprzez zwiększenie zasięgu prowadzonej już na UG akcji pomocowej o punkt zbiórki w Sopocie na Wydziale Ekonomicznym UG.

Ułatwi to studentkom i studentom uczęszczającym na zajęcia w Sopocie lub osobom zamieszkałym w tym mieście, uczestnictwo w zbiórce zarówno w charakterze darczyńców, jak i wolontariuszy wspierających akcję.