V edycji Konkursu Instytutu Metropolitalnego

Opublikowano 22 lutego 2022 roku

Pierwsza nagroda w Konkursie o nagrodę Instytutu Metropolitalnego dla naszej absolwentki mgr  Małgorzaty Barnett

Absolwentka Wydziału Ekonomicznego specjalności Ekonomika Transportu i Logistyki mgr Małgorzata Barnett  zdobyła pierwszą nagrodę w V edycji Konkursu o nagrodę Instytutu Metropolitalnego za najlepszą pracę dyplomową o tematyce miejskiej lub metropolitalnej w kategorii prace magisterskie.  Tytuł nagrodzonej pracy to "Inteligentne systemy transportowe narzędziem poprawy ekoefektywności transportu miejskiego w Polsce". Celem pracy magisterskiej było zbadanie ekoefektywności transportu miejskiego w Polsce w aspekcie zastosowania Inteligentnych Systemów Transportowych jako narzędzia poprawiającego środowiskową relację sektora transportu w mieście. Promotorem pracy magisterskiej była dr hab. Barbara Pawłowska, prof. UG.

Serdecznie Pani Magister gratulujemy.