Nominacja w konkursie o nagrodę Czerwonej Róży

Opublikowano 07 czerwca 2021 roku

31 marca 2021 r. rozpoczęła się kolejna edycja konkursu o nagrodę Czerwonej Róży.

Z wielką radością informujemy, że spośród studentów Wydziału Ekonomicznego UG nominowaliśmy w tegorocznym konkursie panią Kamilę Ulmann, studentkę II roku studiów magisterskich na kierunku Ekonomia, specjalność Polityka Gospodarcza i Strategia Przedsiębiorstw (PGiSP).

Pani Kamila Ulmann jest bardzo aktywną studentką pod względem działalności naukowej i społecznej, a na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego m.in. aktywną członkinią koła naukowego Przedsiębiorczości Start-UP oraz przewodniczącą Rady Samorządu Studentów Wydziału Ekonomicznego.
Studiuje także na Wydziale Zarządzania, na kierunku Informatyka i Ekonometria.

Pani Kamila Ulmann wzięła udział w uczelnianych eliminacjach 17 maja 2021 r. zdobywając w nich pierwsze miejsce, a tym samym będzie reprezentantką Uniwersytetu Gdańskiego w kategorii „Najlepszy student”.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze etapy konkursu!