Wywiad z Panią Dziekan Wydziału Ekonomicznego UG

Opublikowano 04 maja 2021 roku

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Panią dr hab. Moniką Bąk, profesor Uniwersytetu Gdańskiego, Dziekan Wydziału Ekonomicznego w uniwersyteckim Radio Mors.

W audycji, której emisja zaplanowana jest na dwa kolejne poniedziałki – 3 maja i 10 maja 2021 r. o godz. 10 i wtorki – 4 maja i 11 maja 2021 r. o godz. 12 Dziekan Wydziału Ekonomicznego Pani dr hab. Monika Bąk profesor Uniwersytetu Gdańskiego odpowie na pytania dotyczące predyspozycji, jakie trzeba posiadać, żeby studiować ekonomię w Sopocie, o specjalizacjach, w jakich można rozwijać swoją wiedzę, współpracy z przedsiębiorcami oraz o transporcie miejskim, któremu poświęcone są jej najnowsze badania.

Link do wywiadu na stronie Radia Mors - O Wydziale Ekonomicznym w Radiu MORS. | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie (ug.edu.pl)

Serdecznie zapraszamy!