Dodatkowa rekrutacja SAP TERP10

Opublikowano 02 listopada 2020 roku

W dniach 2-9.11.2020 odbywa się dodatkowa rekrutacja na szkolenie SAP TERP10.

Jest to element projektu „PROgram Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego (ProUG)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER), Moduł 2, Zadanie 4.

Szkolenie SAP TERP10 to intensywny kurs obejmujący 10 dni szkoleniowych z zakresu kompleksowej obsługi procesów biznesowych w oprogramowaniu SAP ERP 6.08, wykorzystywanym przez największe przedsiębiorstwa na świecie. SAP jest liderem na rynku ERP w Polsce i Europie.

Zgłoszeń mogą dokonywać wszyscy studenci studiów II stopnia na Wydziale Ekonomicznym. Preferowani będą studenci II roku.

Liczba miejsc jest ograniczona do 25. Będzie tworzona lista podstawowa uczestników oraz lista rezerwowa.

Szkolenie będzie odbywać się w dwóch częściach: 9-13.12.2020 oraz 16-20.12.2020. Termin może ulec zmianie w przypadku problemów technicznych.

W sprawie zapisów prosimy kontaktować się z panią dr Agnieszką Szmelter-Jarosz

Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej rekrutacji ProUG na naszym Wydziale.