Zajęcia w Laboratorium Tradingowym OSTC

Opublikowano 07 października 2015 roku

Zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Ekonomicznego UG na zajęcia z menedżerami w Laboratorium Tradingowym OSTC (sala 518 na Wydziale Ekonomicznym).

Zajęcia odbywać będą się raz w tygodniu, we wtorki po południu, od 27 października.
Na zajęcia zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rynkami finansowymi, które chciałyby zgłębić wiedzę na temat handlu kontraktami terminowymi na giełdach światowych. Na zajęciach omawiać będziemy między innymi:
- wpływ wydarzeń gospodarczych na ceny złota i innych surowców
- wpływ ceny ropy, gazu na gospodarkę
- w co warto inwestować
- jak mądrze inwestować
- wiele innych tematów związanych z inwestowaniem i spekulacją na rynkach finansowych.

Zajęcia mają maksymalnie praktyczny wymiar i prowadzone są przy wykorzystaniu platformy transakcyjnej Stellar, która jest podłączona do największych światowych giełd, jak NYSE oraz CME, i oferuje notowania w czasie rzeczywistym.

Ze względu na ograniczoną do 20 osób liczbę miejsc wszyscy chętni proszeni są o wypełnienie ankiety dostępnej pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/1OJXK94pwmgALOszVTd-1IY5-a_wIgZ5Y6smhqyKh7D4/viewform?usp=send_form

Głównym kryterium kwalifikacji będzie odpowiedź na pytanie: "dlaczego chciałabyś/chciałbyś uczestniczyć w zajęciach Trading Labu?", więc prosimy studentów o przemyślane odpowiedzi.

Link do ankiety znajduje się również na stronie Wydziału i na profilu OSTC na Facebook'u.