Konkurs na najlepszą pracę magisterską

Opublikowano 15 kwietnia 2015 roku

Najlepsza praca magisterska w konkursie ogólnopolskim

W wyniku rozstrzygnięcia I edycji ogólnopolskiego  konkursu na najlepszą pracę magisterską na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, pierwszą nagrodę uzyskał absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, na specjalności handel zagraniczny, mgr Adrian Ciesielski za pracę magisterską pt. Rola banków centralnych w utrzymywaniu stabilności systemu finansowego w Unii Europejskiej, (promotor - prof. UG dr hab. Hanna Treder).
Serdecznie gratulujemy!

Wszystkich promotorów tegorocznych prac magisterskich na kierunku MSG zapraszamy do zgłaszania najlepszych prac do drugiej edycji konkursu. Regulamin postępowania na I etapie wydziałowym oraz  na II etapie ogólnopolskim jest dostępny u kierowników specjalności.