Akademia ACCA

Opublikowano 18 marca 2015 roku

Drodzy Studenci!

ACCA Polska oraz Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają na warsztat dedykowany studentom programu ACCA na kierunku Ekonomia, specjalność Finanse w przedsiębiorstwach.

Warsztat w ramach Akademii ACCA odbędzie się 21 marca w godzinach 11:30-13:30 na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Case study poprowadzi Robert Leszczewicz – członek ACCA, obecnie CFO i Członek Zarządu Optima SA oraz Członek Zarządu Dollar Financial Group - Czech Republic. Wcześniej piastował funkcję CFO dwóch innych firm, a także zajmował stanowiska menedżerskie w GE Money Bank czy gdańskim oddziale EY (dawniej Ernst&Young). Posiada szerokie doświadczenie we wszystkich aspektach rachunkowości, audytu i zarządzania finansowego

ZAPISY:

poprzez rejestrację na www.platforma.accapolska.pl > Akademia ACCA na WE UG

Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

UWAGA!

Warsztat przeznaczony jest wyłącznie dla studentów programu akredytowanego przez ACCA na studiach magisterskich: kierunek Ekonomia, tryb niestacjonarny, specjalność Finanse w przedsiębiorstwach.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy udziału innym studentom.