Ochrona praw autorskich w pracach dyplomowych

Opublikowano 17 kwietnia 2024 roku

II Edycja Kampanii o Prawach Autorskich

W imieniu Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkania dotyczące praw autorskich. W tym roku zaplanowano dwa spotkania - pierwsze z nich "Ochrona praw autorskich w pracach licencjackich i magisterskich" odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 09:00 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego w auli WZ. Prelegentami będą dr Paweł Petasz Rzecznik Dyscyplinarny ds. Studentów i Doktorantów UG oraz dr hab. Krzysztof Najman, prof. UG Prodziekan ds. Studenckich i Kształcenia Wydziału Zarządzania UG.

Drugie spotkanie zaplanowano również na 24 kwietnia. O godzinie 13:00 w sali S205 Wydziału Nauk Społecznych UG wraz z dr. Pawłem Petaszem Rzecznikiem Dyscyplinarnym ds. Studentów i Doktorantów UG oraz Panią inż. Agnieszką Grajek z Centrum Informatycznego UG, poruszony zostanie temat przestrzegania praw autorskich.