SZLACHETNA PACZKA - FINAŁ AKCJI

Opublikowano 15 grudnia 2022 roku

Pracownicy i Studenci Wydziału Ekonomicznego ponownie wzięli udział w akcji Szlachetna Paczka.

W tym roku przygotowaliśmy paczkę dla Pana Adama, który przed laty działał w harcerstwie, pracował z młodzieżą, udzielał  się charytatywnie, wcielał się w rolę Mikołaja. Dzisiaj Pan Adam samotnie zmaga się z powikłaniami po udarze i tęsknotą za zmarłą żoną. Choroba utrudnia mu wykonywanie codziennych czynności a sytuacja finansowa nie pozwala na leczenie.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników i studentów naszego Wydziału, Koła Naukowe HaZet, KNEB i SKB przygotowały Szlachetną Paczkę, której zawartość poprawi sytuację Pana Adama. W paczce znalazły się zarówno dary rzeczowe przekazane przez pracowników i studentów WE, jak również artykuły zakupione za środki pieniężne zebrane w ramach akcji "zjedz ciasto-wspomóż paczkę".

W akcji "zjedz ciasto-wspomóż paczkę" zebranych zostało łącznie 1662,50 zł, za które zakupiona została mikrofalówka, gotowe dania obiadowe w słoikach, artykuły spożywcze z długim terminem ważności, środki czystości, kosmetyki, pościel, ręczniki, koce oraz drobny sprzęt do rehabilitacji domowej. Paragony potwierdzające wydatkowanie zebranych środków są do wglądu w pokoju 220.

Nadal aktywna jest zrzutka uruchomiona przez Koła Naukowe, w której zbieramy środki na rehabilitację domową dla Pana Adama:

Dofinansowanie oraz pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu rehabilitacji domowej zaoferowała firma Nordmedic Sp z o.o., która prowadzi zarówno rehabilitację konwencjonalną, jak rownież rehabilitację zrobotyzowaną.

Za 1 godzinę rehabilitacji dostosowanej do potrzeb Pana Adma zapłacimy 130 zł, dlatego zachęcamy do udziału w zrzutce wszystkich z Państwa, którzy nie mieli jeszcze okazji do niej dołączyć.