dr Łukasz Dopierała

Opublikowano 20 grudnia 2017 roku

Miło nam poinformować, że w dniu 21 listopada 2017 r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się  publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Pana mgr. Łukasza Dopierały

Promotorem pracy na temat „Efektywność inwestycyjna indywidualnych kont emerytalnych prowadzonych przez zakłady ubezpieczeń”  była a promotorem pomocniczym:

Recenzentami w przewodzie doktorskim byli:

• dr hab. Teresa Hanna Bednarczyk, prof. UMCS (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie)
  • dr hab. Marek Szczepański, prof. PP (Politechnika Poznańska)

Komisja jednogłośnie przyjęła obronę rozprawy doktorskiej i podjęła decyzję o jej wyróżnieniu.

W dniu 18 grudnia 2017 r. Rada Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego jednogłośnie podjęła uchwałę o nadaniu stopnia doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse.

Dr Łukasz Dopierała jest pierwszym na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego doktorem, który uzyskał stopień naukowy w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy naukowej!