Sukces naszych studentek na konferencji w Gdyni

Opublikowano 26 kwietnia 2024 roku

24 kwietnia 2024 r. na Uniwersytecie Morskim w Gdyni odbywała się XIV edycja Student Maritime Conference organizowana przez Koło Naukowe Transportu i Logistyki TRANSLOG. W tym roku odbyła się ona pod hasłem „We are… Mega Trends 2030 - Czy sektor TSL jest gotowy na zmiany?”.

Kulminacyjnym punktem konferencji był konkurs na najlepszy artykuł naukowy, dotyczący przewidywanych trendów i innowacji. Wzięły w nim udział dwie studentki z Naukowego Koła Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego - Marta Kaczmarek i Kinga Koy, a ich praca pt. „Środki transportu wsparcia dla uwięzionych w Strefie Gazy” została doceniona przez komisję konkursową, zdobywając wyróżnienie. Opracowanie  zakwalifikowało się również do publikacji w monografii naukowej, która ma zostać wydana jeszcze w tym roku.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!