Charytatywny album DLA DZIECI OD DZIECI.

Opublikowano 19 listopada 2012 roku

Dzieci ze szpitala onkologicznego stworzyły rysunki dla dzieci będących pod opieką Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci…

W ten niezwykły sposób dzieci pomagają dzieciom....

W książeczce znajdują się dwie bajki napisane przez pomysłodawczynię albumu - Sylwię Pangsy-Kanię oraz piękne ilustracje wykonane do tych bajek przez dzieci z Kliniki Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Endokrynologii UCK  w Gdańsku. Cały dochód ze sprzedaży albumu przeznaczony jest dla dzieci będących pod opieką Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci - na zakup rzeczy pozwalających choć na chwilę zapomnieć o chorobie i otaczającej rzeczywistości małym podopiecznym Hospicjum. Pieniądze przeznaczone zostaną również na zakup podstawowych środków pielęgnacyjnych, których stale brakuje, oraz na dojazdy do podopiecznych (czasami kilka razy dziennie).

Kupując ten niezwykły album pomagają Państwo wspierać talent małych pacjentów szpitala oraz wspierają Państwo Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. Album może być wspaniałym prezentem z okazji Mikołajek.

Dzieci ze szpitala onkologicznego podzieliły się swoimi myślami i marzeniami. Świat na chwilę stał się dobry, pełen nadziei i miłości. Bądźmy w tym świecie z nimi - napisała w recenzji tej książeczki Krystyna Janda.
Zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie tej charytatywnej inicjatywy i zakup książeczek bezpośrednio na stronie Hospicjum: www.pomorskiehospicjum.pl
 
Sponsor: ENERGA

Patroni medialni: Trójka Polskie Radio, Świerszczyk, Bookarnia
Recenzenci: kardynał Stanisław Dziwisz, Danuta i Lech Wałęsowie, Leszek Balcerowicz, Janusz Gajos, Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Krystyna Janda, Jerzy i Maciej Stuhr, Anna Seniuk, Artur Żmijewski, Stanisław Mikulski, zespół Dżem.
Cena: 39 PLN.