Karty płatnicze wczoraj, dziś i jutro

Opublikowano 15 marca 2023 roku

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim wykładzie online Zbigniewa Wiśniewskiego, Wiceprezesa Fundacji Polska Bezgotówkowa, pt.: „Karty płatnicze wczoraj, dziś i jutro”.
 
Wykład online odbędzie się w piątek 17 marca 2023 r. o godz. 11:00 na platformie ClickMeeting.
 
Czas trwania wykładu: 45 minut + 15 min sesja pytań
Prowadzący wykład: Zbigniew Wiśniewski, Wiceprezes Zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa
 
Tematyka wykładu:
Jak ewoluowały płatności w Polsce i na świecie? W którą stronę zmierzają? Czy waluty cyfrowe są przyszłością? Co z bezpieczeństwem? Podczas wykładu prowadzący poruszy kwestie związane z rozwojem systemów płatności, pochyli się na zastosowaniem kart płatniczych w dzisiejszych czasach oraz omówi przyszłe formy instrumentu kartowego. Ekspert rynku finansowego zapozna studentów także z tematami związanymi z cybersecurity, mobilnością i biometrią.
 
Prelegent: Zbigniew Wiśniewski, Wiceprezes Zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa
Wcześniej m.in. członek Zarządu, dyrektor pionu odpowiedzialnego za biznes acquiringowy w PolCard i First Data Polska, doradca Zarządu MCX Systems, niezależny ekspert rynku płatniczego. Współpomysłodawca i współtwórca Komitetu Agentów Rozliczeniowych. Absolwent wydziału Handlu Zagranicznego SGH, członek założyciel Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Handlu Zagranicznego SGH „Korporacja HZ”.
Zbigniew Wiśniewski jest współtwórcą polskiego rynku płatności bezgotówkowych, autorem wielu rozwiązań wykorzystywanych przez agentów rozliczeniowych, moderatorem i panelistą na konferencjach branżowych, autorem artykułów eksperckich.
Za wyjątkowe osiągnięcia w zakresie rozwoju i bezpiecznej działalności banków, infrastruktury bankowej oraz tworzenia prawnego otoczenia dla sprawnego funkcjonowania polskiej bankowości został odznaczony honorową odznaką Związku Banków Polskich oraz Medalem Mikołaja Kopernika Związku Banków Polskich.
 
 
Rejestracji na wykład online można dokonać nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu:
Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link:

www.bde.wib.org.pl/wykład-FPB

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji.
Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Czat będzie moderowany.

W wykładzie online można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge. Najlepiej skorzystać z najaktualniejszej wersji przeglądarki Google Chrome.
 
CERTYFIKAT: Każdy uczestnik wykładu (zarejestrowany indywidualnie) otrzyma po wykładzie maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).