Inkubator Starter

Opublikowano 10 marca 2023 roku

Miło nam poinformować, że właśnie rozpoczęła się rekrutacja do tegorocznej edycji programu preakceleracyjnego Techseed 2023, realizowanego przez Gdańską Fundacją Przedsiębiorczości i finansowanego ze środków Miasta Gdańsk.
 
Tak jak przy okazji poprzednich trzech edycji projekt Techseed skierowany jest do studentów, startupów i młodych przedsiębiorców, którzy chcieliby zaprezentować innowacyjny pomysł na wyzwania, które zostały wypracowane i zdefiniowane przez ekspertów i praktyków związanych z lokalną branżą morską:

  1. wykorzystanie nowych technologii w branży morskiej,
  2. multifunkcjonalne rozwiązania,
  3. wydłużenie życia rozwiązań wykorzystywanych w branży morskiej,
  4. oczyszczanie zanieczyszczeń,
  5. inne morskie, które nie wpisują się w powyższe wyzwania, a dotyczą rozwiązań dla branży morskiej.

 
Najlepszy Zespół otrzymuje nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych.

 
Udział w programie preakceleracyjnym jakim jest Techseed 2023 pozwala na zbudowanie strategii rozwoju projektu oraz wprowadzenie produktu lub usługi na rynek.

Uczestnicy projektu mogą liczyć na opiekę mentorską doświadczonych ekspertów, przedsiębiorców i praktyków. Cykl warsztatów oraz indywidualne konsultacje z ekspertami branżowymi i biznesowymi pozwalają na poszerzenie wiedzy, dopracowanie biznesowych pomysłów. Techseed 2023 potrwa 5 miesięcy i zostanie zakończony galą finałową (Demo Day), podczas której  Zespoły biorące udział w programie zaprezentują swoje pomysły między innymi przed gronem inwestorów, potencjalnych klientów i partnerów.

Program Techseed od 4 lat skutecznie łączy świat start-upów z inwestorami, którzy dzięki temu zyskują świeżość i innowacje. Młodzi przedsiębiorcy z kolei mogą liczyć na wsparcie merytoryczne, praktyczne i nierzadko finansowe doświadczonych graczy.

 
Rozpoczęliśmy już rekrutację, a formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.techseed.inkubatorstarter.pl

Udział w programie jest bezpłatny. Na zgłoszenia czekamy do 2 kwietnia 2023.

 
Linki do profili, gdzie w pigułce przedstawiana jest idea Techseed 2023 dla zainteresowanych udziałem w konkursie.

LinkedIn

Facebook

Link do formularza rejestracyjnego