"Kolory i piramidy w biznesie"

Opublikowano 18 stycznia 2021 roku

Studencki Klub Biznesu zaprasza na prelekcję dwóch wspaniałych mówców.

Spróbują oni przekonać nawet największych niedowiarków jak wiele psychologii tkwi w biznesie oraz jak wiele (niepozornych) rzeczy ma wpływ na zachowania konsumenta stojącego przed dokonaniem wyboru „kupić czy nie kupić"?

Jacek Gorbaczow zaprezentuje "Kolory osobowości"
Dowiesz się jak rozróżnić kolor osobowości klienta, poznasz jego specyficzne zachowania, nauczysz się rozpoznawać charakterystyczne cechy danej osoby, a także nabędziesz zdolności dopasowywania się do koloru potencjalnego konsumenta. Ale przede wszystkim - przeszkolisz się w zastosowaniu wiedzy w praktyce!

Michał Bławat zanalizuje "Piramidę potrzeb Maslowa"
Po tej prelekcji potrzeby pracowników będą dla Ciebie jasne! Cykl pracownika na podstawie wykresu kompetencji będzie brzmiał błaho, a praktyczne zastosowanie piramidy potrzeb Maslowa opanujesz do perfekcji! Wystąpienie doda Ci pewności siebie jako przyszłemu pracodawcy!

Podczas wystąpień będziesz miał możliwość zadania pytań prelegentom.

Na zakończeniu spotkania czeka Cię również niespodzianka, której nie zdradzamy!
Bądź z nami już 𝟭𝟵 𝘀𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗶𝗮 𝗼 𝗴𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗶𝗲 𝟭𝟳:𝟬𝟬!

Link do prelekcji: https://us02web.zoom.us/j/8323680831