Rekrutacja na szkolenie SAP TERP10

Opublikowano 30 października 2020 roku

19 października 2020 r. rozpoczęła się rekrutacja na szkolenie SAP TERP10.

Jest to element projektu „PROgram Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego (ProUG)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER), Moduł 2, Zadanie 4.

Szkolenie SAP TERP10 to intensywny kurs obejmujący 10 dni szkoleniowych z zakresu kompleksowej obsługi procesów biznesowych w oprogramowaniu SAP ERP 6.08, wykorzystywanym przez największe przedsiębiorstwa na świecie. SAP jest liderem na rynku ERP w Polsce i Europie.

Zgłoszeń mogą dokonywać wszyscy studenci studiów II stopnia na Wydziale Ekonomicznym. Preferowani będą studenci II roku.

Liczba miejsc jest ograniczona do 25.

Szkolenie będzie odbywać się w dwóch częściach: 9-13.12.2020 oraz 16-20.12.2020.

W sprawie zapisów prosimy kontaktować się z panią dr Agnieszką Szmelter-Jarosz

Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej rekrutacji ProUG na naszym Wydziale.