Rekrutacja do organizacji AIESEC trwa...

Opublikowano 05 października 2012 roku

 


Odnosisz czasem wrażenie, że edukacja na uczelni nie odkrywa w pełni Twojego potencjału? Chcesz mieć większy wpływ na lokalną społeczność, a przy okazji zdobywać doświadczenie? A może chcesz poznać aktywnych i pełnych zapału ludzi takich jak Ty? Postaw na swój rozwój i zgłoś się do organizacji studenckiej AIESEC przy Uniwersytecie Gdańskim. Aplikacje dostępne są do 10 października na stronie www.gdansk.aiesec.pl.

 

Studia są prawdopodobnie ostatnim etapem przed wejściem w dorosłe życie. W obecnych czasach wyższe wykształcenie nie gwarantuje zatrudnienia. Coraz większą rolę na rynku pracy oraz w życiu zawodowym odgrywają umiejętności miękkie. Najprostszym sposobem, aby je poprawić jest aktywność w organizacjach studenckich. Największą z nich jest właśnie AIESEC.

 

W AIESEC działa obecnie ponad 86 000 członków ze 113 krajów. Organizacja wspiera studentów w odkrywaniu i rozwoju umiejętności w obszarach takich jak m.in. marketing, sprzedaż, negocjacje, planowanie czy też koordynowanie projektów. Pomagają w tym liczne szkolenia oraz konferencje zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym.

 

Należy pamiętać, że AIESEC jest organizacją wielu kultur. Kontakt z zagranicznymi praktykantami odwiedzającymi Trójmiasto pozwoli Ci nawiązać międzynarodowe przyjaźnie, poznać egzotyczne kultury oraz poprawić umiejętność porozumiewania się w obcym języku.

 

Więcej informacji na temat AIESEC, rekrutacji oraz projektów, w których możesz wziąć udział znajdziesz na stronie www.gdansk.aiesec.pl oraz na fan page’u AIESEC University of Gdansk na Facebooku.