Zaproszenie na wykład praktyków

Opublikowano 12 marca 2019 roku

Wykład otwarty z cyklu „Szczęście to nie przypadek. Kształtowanie umiejętności zawodowych”

Wykład w dniu 14 marca 2019 r. poprowadzi
 
Pani Aleksandra Danuta Romanek

Aleksandra Danuta Romanek, współzałożycielka marki  roomsy.pl  zajmującej się zarządzeniem oraz sprzedażą nieruchomości, manager w polskiej firmie IMIN Group prowadzącej sprzedaż budek dźwiękoszczelnych na całym świecie oraz Dyrektor Akademii Rozwoju Osobistego Columbus.

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie na kierunku politologii, menadżer oraz handlowiec z dużym doświadczeniem, popartym sukcesami.  Pośrednik w obrocie nieruchomościami z licencją zawodową nr 20985.

Do stycznia 2017 roku dyrektor gdańskiego oddziału freedom nieruchomości, w którym odpowiadała za całość procesów związanych z zarządzaniem placówką. To tu miała okazję zdobyć doświadczenie bazujące na wymagającym rynku trójmiejskim oraz pracą z ludźmi o różnych charakterach. Od stycznia 2018 roku podjęła się wyzwania poprowadzenia programu Akademia Rozwoju Osobistego Columbus, stworzonego przez Fundację Columbus, który doprowadziła w ciągu roku do 16 filii oraz ok. 1000 uczestników wydarzeń miesięcznie w całej Polsce.

Jej sukces zawodowy wynika z innowacyjności w działaniu oraz nieustającemu entuzjazmowi, któremu przyświecają słowa Walta Disneya "Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać".

Prywatnie aktywistka na rzecz inicjatyw społecznych, miłośniczka biegów długodystansowych, jazdy konnej oraz sportów ekstremalnych, dzięki którym skutecznie podnosi poziom hormonu motywacji we krwi. Szczęśliwa posiadaczka i użytkowniczka MZ-tki z 1981 roku. W chwilach wolnych od pracy i sportu zaczytuje się w Witkacym oraz książkach historycznych.
 


Temat wykładu:
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, nie tylko osoby zapisane na wykład!
Sala C209, godz. 9.45-11.15