Wizyta przedstawicieli Thomson Reuters

Opublikowano 02 stycznia 2018 roku

We wtorek 12 grudnia  2017 roku na zajęciach studentów specjalności International Business w ramach przedmiotu Sustainable Development gościły przedstawicielki Thomson Reuters: Pani Dorota Dobrowolska oraz Pani Beata Potocka. Tematem przewodnim spotkania był zrównoważony rozwój z punktu widzenia przedsiębiorstw. Realizacja celów zrównoważonego rozwoju to nie tylko działania międzynarodowe czy samorządowe, ale realne akcje podejmowane przez przedsiębiorstwa. Najczęściej spotykanym narzędziem zrównoważonego rozwoju na poziomie przedsiębiorstw jest polityka społecznej odpowiedzialności biznesu. Goście z TR opowiadali studentom IB o praktycznym zastosowaniu, narzędziach i akcjach społecznej odpowiedzialności biznesu.