Laureaci III edycji Akademii State Street

Opublikowano 20 grudnia 2017 roku

13 grudnia 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie III edycji Akademii State Street realizowanej przy współpracy z Wydziałem Ekonomicznym i Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Do udziału w Akademii zakwalifikowało się 44 studentów z obydwu Wydziałów, którzy w okresie listopad – grudzień 2017 roku uczestniczyli w pięciu praktycznych warsztatach (Bookkeeping, Fund Accounting, Investment Game, Securities Types, NAV Challenge, The secret to win an interview) realizowanych przez ekspertów State Street.

11 najlepszych uczestników Akademii, którzy zdobyli co najmniej 80% punktów na końcowym teście, otrzymało gwarantowane miejsce na stażach w State Street. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani Karolina Górska, która uzyskała wynik 100%.

Wśród Laureatów znalazły się następujące osoby:

• Bernadetta Długołęcka
  • Karolina Górska
  • Klaudia Ignasz
  • Mateusz Kowalski
  • Katarzyna Matuszewska
  • Klaudia Mielniczek
  • Sara   Rzechowska
  • Paulina Tworkowska
  • Piotr   Urbański
  • Marcin  Wasilewski
  • Natalia  Zalewska

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!