Zapraszamy na zajęcia do OSTC Trading Lab

Opublikowano 11 października 2017 roku

Już dzisiaj możesz dołączyć do grona traderów. Handel na symulatorach w czasie rzeczywistym, ekskluzywna wiedza od specjalistów i przewaga nad innymi kandydatami na starcie kariery – to czeka na Ciebie w OSTC Trading Labs. Aplikuj tutaj: https://goo.gl/ndc81w

 

Link do filmiku: https://www.facebook.com/1678434595734932/videos/1944581892453533/

 

Interesujesz się rynkami finansowymi i marzysz o karierze tradera? Jesteś studentem ostatnich lat studiów?

Pokaż nam swoją pasję i zdobądź miejsce w OSTC Trading Lab – jedynych laboratoriach tradingowych na uczelniach w Polsce tworzonych przez OSTC:

  • Zyskaj dostęp do symulatorów największych światowych giełd
  • Otrzymaj wiedzę od doświadczonych specjalistów
  • Zdobądź pierwszeństwo podczas rekrutacji do OSTC

A to wszystko skupione w jednym miejscu – OSTC Trading Lab!


Zainteresowany? Dołącz już dziś!

 

W zawodzie tradera można sprawdzić się zawsze, bo nie wymaga on specjalistycznego wykształcenia czy wieloletniego doświadczenia. Dlatego OSTC (www.ostc.com), największa firma tradingowa w Polsce, która od prawie 10 lat współpracuje ze szkołami wyższymi w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Poznaniu, daje Ci niepowtarzalną szansę, by sprawdzić się na największych giełdach nie wychodząc poza mury uczelni. To wszystko dzięki OSTC Trading Labs – laboratoriom wyposażonym w nowoczesny sprzęt, w których uczestnicy działają na symulatorach giełd w czasie rzeczywistym. Oprócz tego otrzymują dawkę ekskluzywnej wiedzy, a najlepsi mają szansę dołączyć do firmy.


By wziąć udział w OSTC Trading Labs nie trzeba jednak wiązać kariery bezpośrednio z tradingiem, zdobyta wiedza przyda się także w bankowości, funduszach inwestycyjnych czy domach maklerskich. Udział w zajęciach pozwala na starcie kariery zdobyć olbrzymią przewagę nad innymi kandydatami zyskać doświadczenie w działaniach na prawdziwych rynkach.

 

Aplikuj już dziś porzez link https://goo.gl/AZFKCvlub zostaw swoje zgłoszenie bezpośrednio na standzie firmy na uczelni. Daty i miejsca zostaną podane już wkrótce na fanpage’u OSTC Poland – Careers in Trading.


Zajęcia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona.

 

Do zobaczenia!